logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Bodíky, 447 m², Pôvodný stav ID: 2168527

Lokalita: Bodíky
Ulica: -
Výmera pozemku: 447 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.08.2021
0 m2
49 000 €

Pozemok na RD v osobnom vlastníctve, Bodíky

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predám stavebný pozemok v obci Bodíky v osobnom vlastníctve. Intravilán obce. Výmera pozemku 447m2.
Všetky IS sa nachádzajú pred pozemkom a sú trasované cez komunikáciu v obecnom vlastníctve (vodovod a kanalizácia v správe Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti, elektrina na stĺpoch v správe Západoslovenskej distribučnej spoločnosti, plyn v obci nie je). Na nehnuteľnosť je vyporiadaný vstup a vjazd po obecnej asfaltovej komunikácii. Nevzťahuje sa na neho žiadne ochranné pásmo. LV čisté, bez vecných bremien a tiarch. Maximálna zastavanosť na úrovni 30 percent z výmery pozemku (134m2 zastavanej plochy). Podlažnosť vzhľadom na charakter zástavby v obci max 2 podlažia.

Pozn.: Nejedná sa o rekreačnú oblasť, v ktorej sú pozemky v nájme od urbariátu resp. komposesorátu. Predávaný pozemok sa nachádza v zastavanom území obce Bodíky v osobnom vlastníctve. Možnosť postaviť si rodinný dom, ktorý je riadne zapísaný na LV ako rodinný dom so súpisným číslom a možnosť zriadenia trvalého pobytu v ňom.

LOKALITA
Bodíky sa nachádzajú v rekreačnej oblasti Dunajské Luhy, kam patria aj Vojka nad Dunajom a Dobrohošť. Široké spektrum voľnočasových aktivít: rybolov v rámci SRZ, množstvo súkromných rybárskych revírov (Vojčianske a Šulianske jazero, jazero Dekány a pod.), vodné športy (kayaking, kánoing, paddleboardy na mŕtvych ramenách Dunaja), cyklistika na Dunajskej hrádzi (cyklo-magistrála Gabčíkovo - Bratislava - Viedeň), obec disponuje multifunkčným ihriskom a ihriskom pre deti.
Občianska vybavenosť zahŕňa miestne potraviny, 2 pohostinstvá, DHZ, zastávku SAD (priame spoje do BA, DS a Šamorína).
Bratislava (Čunovo) je vzdialená iba 27 km. Žiadne ranné ani večerné zápchy do/z Bratislavy.

CENA NEHNUTEĽNOSTI: 49.000 EUR

Kontakt:
0948 150 400
0910 932 124

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 447 m2

Kontaktné údaje

Ecology, s.r.o.

Mgr. Mária Piťová

zobraziť telefón