logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Trenčín, 80 m², Pôvodný stav ID: 2168228

Lokalita: Trenčín
Ulica: 1. Mája
Úžitková plocha: 80 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.08.2021
80 m2
194 000 €

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom blízko centra mesta v Trenčíne

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DIRECTREAL PRO exkluzívne ponúka na predaj dom vo vyhľadávanej lokalite na Partizánskej ulici s možnosťou rekonštrukcie podľa vlastných predstáv .

Dom je situovaný v blízkosti centra mesta Trenčín a teda je v blízkosti kompletná občianska vybavenosť poskytujúca komfortné bývanie.

Zastavaná plocha domu je 91 m2, v prízemí sa nachádza zádverie,kuchyňa, izba, kúpeľňa s WC, vaňou a umývadlom, izba s východom do záhrady a priestorom pre vybudovanie schodiska do podkrovia .
Podkrovie disponuje príjemným výhľadom na mesto a poskytuje veľkorysý priestor na vybudovanie podľa požiadaviek nového majiteľa, podkrovie má priestrannú terasu.
Dom má napojenie na všetky inžinierske siete t.j. elektrickú energiu, plynovod, verejný vodovod a kanalizáciu. Dom je postavený z tehlového muriva, je zateplený, vykurovaný je kondenzačným kotlom na zemný plyn.
Pôvodná stavba bola vybudovaná v roku 1960, v roku 2003 prebehla rekonštrukcia spočívajúca v podrezaní celého objektu, výmene krovu a strešnej krytiny, zateplení ,prístavbe zádveria a letnej kuchyne.

Dom sa nachádza na pozemku o veľkosti 339 m2.
Nehnuteľnosť je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Realitná kancelária zabezpečuje kompletný právny a hypotekárny servis s vypracovaním kúpnej zmluvy ako aj úhradu poplatku za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

Obhliadku si dohodnite na tel.č. 0903 058 826

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 80 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Ing. Katarína Nohálová

zobraziť telefón