logo reality.sme.sk

Veľký Folkmar ID: 2168032

REZERVÁCIA>>>pekný stavebný pozemok 676m2, Veľký Folkmar, okr. Gelnica

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok so starším domom v obci Veľký Folkmar. Pozemok sa nachádza v zastavanom území obce, mimo hlavnej cesty, v tichej uličke. Rozloha: pozemku je 676m2, šírka cca 18m. Dom predávaný s pozemkom je súčasťou dvojdomu, ktorý má samostatný list vlastníctva. Na pozemku sa okrem domu nachádzajú aj hospodárske budovy - senník, maštaľ, letná kuchynka, ktoré môže nový majiteľ odstrániť a získa priestranný, rovinatý, slnečný pozemok vhodný na výstavbu nového rodinného domu. Materiál z asanovaných budov - kameň a kvádre sa dajú použiť pri novej výstavbe.

INŽINIERSKE SIETE
elektrina, obecný vodovod, plyn, obec plánuje v tejto časti aj vybudovanie kanalizácie

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ OBCE
V obci sa nachádza základná aj materská škola, ambulancia všeobecného lekára, obecný úrad, pošta, dva kostoly, požiarna zbrojnica, kultúrny dom, potraviny, futbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko, fitnes.

LOKALITA
Obec je od Košíc vzdialená 33 km, cca 30 minút cesty autom. Vodná nádrž Ružín je vzdialená 4 km, lyžiarské stredisko Plejsy 18 km. Nablízku je tiež Kojšovská hoľa, vrch Sivec, Folkmarská skala a ďalšie prírodné krásy. Toto čarovné miesto je rajom pre chalupárov, turistov, cykloturistov i hubárov. V obci sa nenachádzajú neprispôsobiví spoluobčania.

ZHODNOTENIE
Krásny, slnečný a rovinnatý pozemok so starším domom, ktorý sa dá zrekonštruovať na rekreačnú chalupu, prípadne odstrániť a postaviť nový rodinný dom. Tichá, čistá lokalita s potôčikom plným pstruhov tečúcim priamo pred pozemkom.

CENA: 29.500 eur vrátane profesionálneho realitného servisu

Radi Vám pomôžeme s vybavením výhodného úveru v ktorejkoľvek banke.
Neváhajte ma kontaktovať pre viac informácií a dohodnutie obhliadky.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2

Kontaktné údaje

Mačičák a spol.

Soňa Kovačevičová

zobraziť telefón