logo reality.sme.sk

Rekreačný pozemok, Považská Bystrica ID: 2167175

Lokalita: Považská Bystrica
Ulica: nezadaná
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 02.08.2021
0 m2
11 250 €

Na predaj ZÁHRADA V MESTE. Privezte si MARINGOTKU a máte chatu s krásnym výhľadom.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte miesto, kde by ste si niečo vypestovali, ale v meste, aby ste nemuseli dlho dochádzať, keďže aj starostlivosť o záhradku zaberie nejaký čas? Je pre vás dôležitá úžitková voda na pozemku na polievanie? A trváte aj na prístupe autom až k pozemku?

Potom by sa vám mohol páčiť pozemok v záhradkárskej oblasti Kalsové, za futbalovým štadiónom, v pešej dostupnosti z centra mesta. Prístup autom je možný po panelovej a potom poľnej ceste. Okrem toho parkujete hneď vedľa pozemku.

Slnečný pozemok, ktorý je na liste vlastníctva vedený ako trvalý trávny porast, je oplotený a jeho celková výmera je 583 m2. Vďaka tomu, že sa nachádza vo svahu, je z neho krásny výhľad. Ideálne miesto pre milovníkov západov slnka. Pozemok s niekoľkým stromami, malinami a ríbezľami, je určený k úprave podľa predstáv nového majiteľa.

V prípade, že by ste radi na pozemku trávili viac času, tak je tu možnosť postaviť si chatu. Alebo časovo jednoduchšie a finančne zaujímavejšie riešenie - privezte si na pozemok maringotku. Záleží na vašej náročnosti, ale kúpa zánovného karavanu, maringotky alebo mobilného domu môže byť otázka 1000-5000 eur.

Ak hľadáte rekreačný pozemok v meste, s úžitkovou vodou, prístupný autom, s krásnym výhľadom, ktorý si upravíte na mieru, kontaktujte ma pre viac informácií alebo prehliadku.

Predajná cena: 11.250 eur.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2

Kontaktné údaje

Mgr. Zuzana Gábiková - GBK reality

Mgr. Zuzana Gábiková

zobraziť telefón