logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Voderady, 703 m², Vo výstavbe ID: 2166496

Lokalita: Voderady
Ulica: Trnavská
Zastavaná plocha: 703 m2
Výmera pozemku: 1560 m2
Úžitková plocha: 703 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 02.08.2021
703 m2
189 900 €

Polyfunkčná budova s možnosťou dostavby 3 bytových jednotiek na pozemku 1560 m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

V zastúpení klienta ponúkame rozostavanú a zatiaľ neskolaudovanú polyfunkčnú budovu, vhodnú ako výrobný, skladový, obchodný ale aj bytový priestor s možnosťou dostavby 3 bytových jednotiek podľa predstáv nového majiteľa.

DISPOZÍCIA:

Budova je kompletne podpivničená , v pivničnej časti sa nachádza veľká hala ale aj menšie miestnosti, príprava na sociálne zariadenia a sprchy v niekoľkých samostatných miestnostiach.

Prízemie tvorí otvorený priestor – hala ktorá prechádza do ďalších väčších aj menších miestností s potenciálom naozaj rozmanitého využitia podľa konkrétnych potrieb nového majiteľa. V niekoľkých samostatných miestnostiach je príprava na sociálne zariadenia aj sprchy.
Na prízemí je samostatne schodisko vyvedené do podkrovia.

Podkrovie tvorí jedna veľká svetlá miestnosť, ktorá môže byť v budúcnosti využitá ako samostatná bytová jednotka alebo ateliér, priečky a návrh jednotlivých miestností podkrovia si môže nový majiteľ navrhnúť podľa vlastnej fantázie a potrieb.

Z celkového priestoru budovy je taktiež možné vytvoriť 3 samostatné bytové jednotky.

Táto stavba sa nachádza priamo v centre obce Voderady s výbornou logistickou dostupnosťou na diaľnicu D1 alebo R1 na pozemku o výmere 1560 m2.
Zastavaná plocha budovy je 703 m2

K budove sú privedené všetky siete, elektrina, plyn aj kanalizácia.


V cene nehnuteľnosti pre vás zabezpečíme:

- sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,

- prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu,

- sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 248 638.

Uverejnená fotodokumentácia, pôdorysy, popisový text nehnuteľnosti sú majetkom realitnej kancelárie a nie je možné ich kopírovať bez písomného súhlasu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 560 m2
Úžitková plocha 703 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe

Kontaktné údaje

Territory Property, s. r. o.

Ing. Marek Bachratý

zobraziť telefón