logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Nové Mesto nad Váhom, 180 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2165983

Lokalita: Nové Mesto nad Váhom
Ulica: Dolné Samoty a okolie
Zastavaná plocha: 75 m2
Výmera pozemku: 437 m2
Úžitková plocha: 180 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 31.07.2021
180 m2
159 000 €

Ko-real, ponúkame na predaj 4 izbový rodinný do v Novom Meste nad Váhom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Vo vyhľadávanej tichej lokalite Nového Mesta nad Váhom, ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom. Dom bol postavený a skolaudovaný v osemdesiatych rokoch, postavený je z kvádra. Jedná sa o jeden samostatný celok z dvojdomu. Má 3 podlažia s nasledovnou dispozíciou : Suterén so vstupom z interiéru domu je riešený ako sklad, dielňa, práčovňa, technická miestnosť – celý dom je podpivničený.
Prízemie : vstupná chodba, kuchyňa, s komorou, veľká obývačka, samostatné WC, schodište na poschodie, plus vchod do pivničných priestorov.
Z obývacej miestnosti je vstup do „zimnej záhrady“ ktorá je vybudovaná z masívu a je prístupná aj priamo zo záhrady. Poschodie : 3 samostatné spálne, plus kúpeľňa, na poschodí je vstup na terasu. Dom má vymenené okná – eurookná, plus vymenené hlavné vchodové dvere, zrekonštruovanú strechu, inak je v pôvodnom zachovalom stave, vhodný po malých úpravách aj na okamžité bývanie. Za domom je rovinatá záhrada, v peknom kľudnom prostredí, na pozemku sa nachádza vŕtaná studňa. Zastavaná plocha domu – 75 m2 – 3 x, pozemok : 437 m2

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 437 m2
Úžitková plocha 180 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Anna Konečná KO - REAL

Anna Konečná

zobraziť telefón