logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Sekule, 102 m², Pôvodný stav ID: 2165658

Lokalita: Sekule
Ulica: Ul. 4.apríla
Úžitková plocha: 102 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.07.2021
102 m2
129 990 €

REZERVOVANÉ Zamilujte si vidiecky rodinný dom nedaľeko jazera a lesa, Sekule

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte pre seba nové miesto na oddych a naberanie novej energie?

Máme pre Vás priestranný 4 izbový rodinný dom v čarovnej obci Sekule s veľkým pozemkom neďaleko jazier a lesa. Úžitková plocha samotného rodinného domu je 102 m2. Ďalej sa za domom nachádza aj prístavba, veľká miestnosť vhodná na sklad, alebo výrobu a tiež veľká kôlňa. Na záhrade je malý domček s altánkovým prístreškom, ktorý viete využiť ako letné bývanie, alebo napr. aj ako letnú kuchynku. Pozemok je naozaj veľkorysí o veľkosti až 1783 m2.

Dispozícia domu:
Po vstupe do rodinného domu cez bezpečnostné dvere sa dostanete do širokej chodby, alebo niekdajšej verandy, tá vám ponúka ísť po pravej strane buď do kúpeľni, alebo po pravej strane smerom do samotného srdca domu kde sa nachádzajú obytné miestnosti. Hneď ďalej po pravej strane sa nachádza kuchyňa, potom obývačka. Z chodby sa dostanete do spoločenskej miestnosti a následne buď do spálne, alebo ďalšej izby. Dom má aj špajzu prepojenú s výlezom na povalu.

12,0 m2 Chodba
06,4 m2 Kuchynka
18,0 m2 Obývačka
22,5 m2 Spálňa
17,4 m2 Izba
16,2 m2 Spoločenská miestnosť
06,4 m2 Špajza
02,8 m2 Kúpeľňa s WC

+ prístavby:
záhradná domček,
kôlnička,
sklad.

Dom je napojený na elektrinu, plyn, kanalizácia, voda je riešená vlastnou studňou, k domu vedie asfaltová cesta na ktorej je mestská voda. Káblová televízia TELEKOM je natiahnutá pred domom na pozemku. Na dome prebehli čiastočné rekonštrukcie, viac menej je v pôvodnom stave, ale domček je naozaj veľmi zachovalý. Múri sú postavené z tehly, kvádru, v dome sa kúrí gamatkami. Okná v dome sú drevenné, podlahy drevo a plávajúca podlaha s dreveným dekórom a pvc. TÚV zabezpečené cez boiler. Strecha je sedlová s pôvodnou škridlou.

Obec ponúka dobrú občiansku vybavenosť a tiež ľahké napojenie na diaľničný obchvat. Sekule sú dobré miesto na oddych, pre rekreáciu, rybačku, sezónne kúpanie, alebo zber hríbov v neďalekom lese. Ľudia sú tu milí, spoločenskí, nápomocní.

V prípade záujmu o kúpu, alebo obhliadku ma neváhajte kontaktovať:

Mgr. Michal Gróf
M: 0902 642 626
E: grof@directreal.sk

Teším sa na Vás

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 102 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Mgr. Michal Gróf

zobraziť telefón