logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Holíč, 99999999.99 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2165596

Lokalita: Holíč
Ulica: Holíč
Výmera pozemku: 523 m2
Úžitková plocha: 99999999.99 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.09.2021
100 000 000 m2
140 000 €

REZERVOVANÉ • Na predaj podpivničený rodinný dom s garážou a pozemkom v meste Holíč

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v meste Holíč (okres Skalica). Dom so sedlovou strechou je kompletne podpivničený, 4-izbový s kuchyňou a pripravený na dorobenie podkrovia, kde je možnosť vytvorenia ďalšej bytovej jednotky. Leží na pozemku o veľkosti 523 m2, v tichej lokalite mesta. Je napojený na všetky inžinierske siete - voda, elektrina, kanalizácia, plynové kúrenie. Zastavaná plocha domu je 106 m2. Rodinný dom je po rekonštrukcii, ktorá prebiehala postupne a boli vymenené plastové okná, žalúzie, voda, elektrina, kúrenie (nový kondenzačný kotol Vailant), radiátory, odpad, strešná krytina, komín, stropy (minerálna vata + sadrokartón), zateplenie, aj nová fasáda. Steny sú novo omietnuté.

Dispozícia • Pivničné priestory: práčovňa, kotolňa a dalšie dve miestnosti. • Prízemie: vstupná chodba, schodisko, kúpeľňa, kuchyňa s obývačkou a tri samostatné izby. Vstup na dvor je aj cez obývačku. • Podkrovie: strešné okná, parozábrana, vstup na terasu. Podkrovie je pripravené na dorobenie kúpeľne a ďalších izieb, prípadne je možnosť nechať celý priestor otvorený.

Na pozemku sa nachádza aj garáž s montážnou jamou a podkrovím (36 m2), a drevený altánok so strieškou a krytinou (20 m2). Na bývanie v dome je treba dorobiť podlahy, interiérové dvere, kuchyňu a kúpeľňu.

Informujeme, že certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený.

Cena: 140.000 €

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: Andrea Horváthová - 0904 327 102

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 523 m2
Úžitková plocha 100 000 000 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Bc. Dáša Vlková - GRAND-REALITY

Andrea Horváthová

zobraziť telefón