logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Vrádište, 99999999.99 m², Pôvodný stav ID: 2165594

Lokalita: Vrádište
Ulica: Vrádište
Výmera pozemku: 600 m2
Úžitková plocha: 99999999.99 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.09.2021
100 000 000 m2
68 000 €

REZERVOVANÉ • Na predaj rodinný dom s pozemkom v obci Vrádište - ihneď voľný

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ponúkame na predaj pôvodný sedliacky murovaný jednopodlažný rodinný dom so záhradou v obci Vrádište, hneď vedľa okresného mesta Skalica. Murovaný dom je v pôvodnom stave, postavený okolo roku 1955, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv nového majiteľa. Okná sú drevené, je napojený na elektrinu, kúrenie je elektrickými konvektormi, s plynovou prípojkou (momentálne odpojené), voda z obecného vodovodu, odpad riešený do žumpy.

Dispozícia: Na pozemok sa vchádza cez podbránie, kde je možnosť parkovania. V podbrání sa nachádzajú dva úložné priestory. Vchod do domu je situovaný z dvora do predsiene a pokračuje sa do obytných miestností. V dome sa nachádza aj kúpeľňa a WC. Celková rozloha pozemku je 600 m2.

Výhody nehnuteľnosti: Dom je vhodný na trvalé alebo víkendové bývanie. Pred rodinným domom sa nachádza parkovacie miesto. Pozemok je oplotený a jeho veľkosť poskytuje možnosť vysadenia stromov, pestovanie zeleniny alebo ovocia, či vybudovanie bazéna. Dom je bez tiarch, vysťahovaný a vyčistený, kúpou ihneď k dispozícii novému majiteľovi.

Informujeme, že certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený.

Cena: 68.000 €

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: Jana Filúšová - 0905 496 941

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 600 m2
Úžitková plocha 100 000 000 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Bc. Dáša Vlková - GRAND-REALITY

Jana Filúšová

zobraziť telefón