logo reality.sme.sk

Hotel, penzion, Trnava, 1300 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2165464

Lokalita: Trnava
Ulica: Kamenný Mlyn
Zastavaná plocha: 533 m2
Výmera pozemku: 1798 m2
Úžitková plocha: 1300 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.07.2021
1 300 m2
Cena na vyžiadanie

Na predaj Hotel Koliba v Trnave, Kamenný mlyn

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj Hotel Koliba, nachádzajúci sa v katastri krajského mesta Trnava, na pozemku o celkovej rozlohe 1798 m2. Zastavaná plocha je 533m2. Hotel sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti Kamenný Mlyn, ktorá je najvyhľadávanejšou lokalitou pre aktívny, alebo pasívny relax obyvateľov, alebo hostí krajského mesta.
KRÁTKA VIDEOPREHLIADKA TU: https://youtu.be/LAHIm5DbLxQ
POPIS: Suterén - 1PP: kotolňa, sklady a sauna s bazénom. Prízemie - 1NP: kuchyňa s reštauráciou (kapacita 80ľudí), salónikom (kapacita 25ľudí), skladom a priestrannou krytou terasou 125m2 (kapacita 80ľudí), recepcia a vstupná hala s wc pre hostí. Poschodie - 2NP: druhý salónik s balkónom (kapacita 14ľudí), bar (kapacita 50ľudí) a 9izieb + 5balkónov zo západnej strany Podkrovie - 3NP: nachádza sa tu 15izieb + 5balkónov za západnej strany. Celkovo sa v hoteli nachádza 24 ubytovacích jednotiek, z toho 22 jednoizbových a dve dvojizbové, so samostatnými sociálnymi zariadeniami, umožňujúce celoročné ubytovanie. Je zariadený v poľovníckom štýle. Okolie hotela tvorí spevnená asfaltová plocha, z juhovýchodnej strany slúžiaca ako parkovisko.
ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* lokalita: Trnava - Kamenný mlyn
* veľkosť pozemku: 1798m2
* obytná /zastavaná plocha: 1300m2 / 533m2
* počet izieb: 24
*počet lôžok: 52 + možnosť prístelky
*počet balkónov: 11
*plastové okná, keramické dlažby, plávajúce podlahy v izbách
* kúrenie ústredné, plynový kotol , odpad riešený septikom
*strecha sedlová, osadená kanadským šindľom,
* bez energetického certifikátu
* spojenie: MHD, cesta 1. triedy,
* parkovacie státie pre viac ako 20 áut
* inžinierske siete: elektrina, plyn, obecný vodovod,

CENA:
*cena dohodou
Hotel je vhodný na organizáciu najrozmanitejších spoločenských podujatí. Nachádza sa v absolútnom súkromí a svojou vynikajúcou polohou ponúka ničím nerušené ubytovanie, ako aj priestor na svadby, rodinné oslavy, školské výlety s ubytovaním, firemné konferencie, sympóziá, semináre, školenia, kurzy, Work Shoppy, kontraktačné výstavy a množstvo ďalších možností podnikania.
Ďaľšie informácie nájdete na internetovej stránke: www.hotelkoliba.sk
OKOLIE: *trnavské rybníky-chránená oblasť, mestské kúpalisko, oddychový areál s detským ihriskom, prírodný amfiteáter, miesta vyhradené pre opekanie a relax v prírode,

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo. Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitácia.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 300 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Róbert Machovič

zobraziť telefón