logo reality.sme.sk

Chata, drevenica, zrub, Dolný Hričov, 60 m², Novostavba ID: 2165337

Lokalita: Dolný Hričov
Ulica: zilinska
Zastavaná plocha: 45 m2
Výmera pozemku: 3500 m2
Úžitková plocha: 60 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.07.2021
60 m2
Cena na vyžiadanie

EXKLUZÍVNE pozemok 3.500m2 s rozostavanou chatou Peklina

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RA Reality Vám ponúka exkluzívne na predaj rekreačný pozemok o rozlohe 3.500 m2 v obci Peklina. Pozemok je udržiavaný, kosený, slnečný s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Prístup priamo na pozemok je po obecnej spevnenej ceste. Pozemok je ohradený drevom a zabezpečený elektrickým oplotením. Tento pozemok z hľadiska rozlohy a umiestnenia v lone krásnej prírody ponúka rôzne formy využitia: oddych a rekreáciu alebo chov drobných hospodárskych zvierat poprípade kombináciu celoročného bývania chovu a pestovania. Cena tohto krásneho pozemku je 171.500,- €.
Na pozemku stojí chata so stavebným povolením, ktorá je tesne pred dokončením. Chata je postavená ako drevodom ( drevený rám 14cm, zateplený vatou o hrúbke 14cm, parozábrana z vnútornej a vonkajšej strany, drevený obklad vnútorný a vonkajší. Dispozičné riešenie chaty je obývačka spojená s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa (príprava na umývadlo, sprchový kút, práčku, WC). Na poschodí je možnosť prespania pre 2 osoby, pochôdzia výška 130cm. Rozloha chaty je 45m2. Chata stojí na betónových základoch, zateplených. Podlaha chaty je zateplená 6cm polystyrénom na ktorom je betónový poter. V chate sú urobené rozvody elektriky, vody, odpadu, alarmu a kamerového systému. Vykurovanie kachľami na pevné palivo, vybudovaný komín priemer 200 mm. Chata ma dve terasy, zastrešenú (7x3m) a otvorenú (3x5m) s krásnym výhľadom. Chata ma vlastnú vŕtanú studňu s dostatkom vody na fungovanie ako pri rodinnom dome. Odpad z chaty je do vybudovanej žumpy. Na pozemku stoja ešte dve šopy na uskladnenie náradia a pomocného materiálu.
K celkovej cene pozemku je treba pripočítať 60.000,-€ za chatu pred dokončením.
Po kúpe celého pozemku je následne možnosť odpredať časť pozemku na výstavbu rodinného domu (vydaný súhlas obce) s vlastnou prístupovou cestou z druhej strany pozemku, poprípade predaj časti pozemku na výstavbu niekoľkých rekreačných chát s následným odpredajom, čím sa vám vráti veľké množstvo investovaných finančných prostriedkov.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 3 500 m2
Úžitková plocha 60 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

RA Reality, s.r.o.

Kákoni Peter

zobraziť telefón