logo reality.sme.sk

Rekreačný pozemok, Dolný Hričov, 3500 m² ID: 2165331

Lokalita: Dolný Hričov
Ulica: zilinska
Výmera pozemku: 3500 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.07.2021
0 m2
Cena na vyžiadanie

EXKLUZÍVNE predaj pozemok 3.500 m2 v obci Peklina

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RA Reality Vám ponúka exkluzívne na predaj rekreačný pozemok o rozlohe 3.500 m2 v obci Peklina. Pozemok je udržiavaný, kosený, slnečný s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Prístup priamo na pozemok je po obecnej spevnenej ceste. Pozemok je ohradený drevom a zabezpečený elektrickým oplotením. Tento pozemok z hľadiska rozlohy a umiestnenia v lone krásnej prírody ponúka rôzne formy využitia: oddych a rekreáciu alebo chov drobných hospodárskych zvierat poprípade kombináciu celoročného bývania chovu a pestovania. Cena tohto krásneho pozemku je 171.500,- €.
Na pozemku stojí chata so stavebným povolením, ktorá je tesne pred dokončením. K celkovej cene pozemku je treba pripočítať 60.000,-€ za chatu pred dokončením.
Po kúpe celého pozemku je následne možnosť odpredať časť pozemku na výstavbu rodinného domu (vydaný súhlas obce) s vlastnou prístupovou cestou z druhej strany pozemku, poprípade predaj časti pozemku na výstavbu niekoľkých rekreačných chát s následným odpredajom, čím sa vám vráti veľké množstvo investovaných finančných prostriedkov.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 3 500 m2

Kontaktné údaje

RA Reality, s.r.o.

Kákoni Peter

zobraziť telefón