logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Baďan, 68 m², Pôvodný stav ID: 2164947

Lokalita: Baďan
Ulica: Neuvedená
Zastavaná plocha: 68 m2
Výmera pozemku: 1185 m2
Úžitková plocha: 68 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.07.2021
68 m2
53 000 €

Nové! Exkluzívne záhrada s nehnuteľnosťou na predaj, v obci Klastava.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Center Reality.sk – si dovoľuje upútať vašu pozornosť Exkluzívnou ponukou na predaj záhrady s nehnuteľnosťou v Klastave - časť obce Baďan v tichom prostredí Štiavnických vrchov.

Samotná nehnuteľnosť o rozlohe 68 m2 je postavená z tvárnic a pozostáva z dvoch častí – menšej garáže a väčšej komory. Nad garážou je keramický a nad komorou betónový strop. Povala je z dubového dreva pokrytá plechom.
Tých, ktorí by si radi vytvorili bývanie podľa vlastných predstáv, samotná nehnuteľnosť priam sama vyzve vytvoriť z nej jedinečný domček alebo chalupu, kde budete s radosťou a nadšením tráviť svoj čas.
Veľký slnečný pozemok o celkovej rozlohe 1.185 m2 s rozmermi cca 57m x 22m je čiastočne rovinatý a aj čiastočne svahovitý, na konci ktorého preteká potôčik. Prístup na pozemok je z asfaltovej udržiavanej komunikácie. Nehnuteľnosť je možné napojiť na elektrickú energiu a vodu získate navŕtaním vlastnej studne.
Klastava je malá tichá dedinka cez ktorú prechádza náučný chodník a nájdete tu aj vzácne pivnice vytesané do tufových skál. Klastava sa nachádza 20 km južne od mesta Banská Štiavnica, v ktorom nájdete nekonečné možnosti trávenia voľného času ako napr. návštevy pamätihodností, reštaurácií, kaviarničiek, čajovní, vinární, pivární, divadla, Banky lásky, Kalvárie, múzeí, baní, botanickej záhrady a mnohých iných. Milovníkov turistiky osloví množstvo turistických trás v Štiavnických vrchoch, pre vášnivých plavcov sú lákadlom Štiavnické tajchy – jazero Počúvadlo len 15 minút cesty a lyžiari určite neodolajú lyžiarskemu stredisku Salamandra.

Táto nehnuteľnosť zaujme všetkých tých, ktorí majú radi neskutočnú atmosféru miesta, kde zastal čas ....

Táto nehnuteľnosť môže byť vaša aj prostredníctvom hypotekárneho úveru a to priamo u nás.
Všetci tí, ktorých táto ponuka zaujala a chcete vedieť viac, kontaktujte ma prosím na tel. 0905 414 097, alebo email: romankatrinec@centerreality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 68 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Center Reality

Tomáš Helbich

zobraziť telefón