logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Počúvadlo, 272 m², Pôvodný stav ID: 2164946

Lokalita: Počúvadlo
Ulica: Neuvedená
Zastavaná plocha: 272 m2
Výmera pozemku: 764 m2
Úžitková plocha: 272 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.07.2021
272 m2
38 000 €

Nové! Exkluzívne kamenný dom na predaj, Počúvadlo.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Center Reality.sk - upúta vašu pozornosť exkluzívnou ponukou na predaj staršieho kamenného domu na slnečnom pozemku priamo v obci Počúvadlo.
Podpivničený kamenný dom o výmere 214 m2 je postavený na slnečnom rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 764 m2. Rozmer pozemku je cca 30m x 25m s prístupom z udržiavanej asfaltovej komunikácie. Dom sa nachádza v tichej uličke tejto malebnej obce, je v pôvodnom stave a je vhodný na celkovú rekonštrukciu. Tých, ktorí by si radi vytvorili bývanie podľa vlastných predstáv samotná nehnuteľnosť priam sama vyzve vytvoriť z nej jedinečný domček alebo chalupu, kde budete s radosťou a nadšením tráviť svoj čas. Nehnuteľnosť je možné napojiť na obecnú vodu a aj na elektrickú energiu - aktuálne je odpojená.
Počúvadlo je malá obec nachádzajúca sa v južnej časti Štiavnických vrchov vzdialená od obľúbeného jazera Počúvadlo len 10 minút cesty.
Mesto Banská Štiavnica, vzdialené len 20 minút, Vám ponúka nekonečné možnosti trávenia voľného času ako napr. návštevy pamätihodností, reštaurácií, kaviarničiek, čajovní, vinární, pivární, divadla, Banky lásky, Kalvárie, múzeí, baní, botanickej záhrady a mnohých iných. Milovníkov turistiky osloví množstvo turistických trás v Štiavnických vrchoch, pre vášnivých plavcov sú lákadlom Štiavnické tajchy a lyžiari určite neodolajú lyžiarskemu stredisku Salamandra.

Všetci tí, ktorých táto ponuka zaujala a chcete vedieť viac, kontaktujte ma prosím na tel. čísle 0905 414 097, alebo email: romankatrinec@centerreality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 764 m2
Úžitková plocha 272 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Center Reality

Tomáš Helbich

zobraziť telefón