logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Hybe, 150 m², Pôvodný stav ID: 2164743

Lokalita: Hybe
Výmera pozemku: 1345 m2
Úžitková plocha: 150 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.07.2021
150 m2
103 000 €

Veľký rodinný dom v obci Hybe na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Broker Consulting ponúka na predaj veľký rodinný dom v tichej podtatranskej obci Hybe. Dom aj s garážou je postavený na mierne svahovitom pozemku o rozlohe 1345 m2, s krásnym výhľadom na Kriváň. V kuchyni, spálni a kuchyni sú plastové okná, inak je v pôvodnom stave, takže je vhodný na celkovú rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. V dome je sedem priestranných izieb, kuchyňa, 2 kúpeľne, kotolňa, pivnica, komora a 3 pôjdy. IS: voda, žumpa, elektrika. Energetický certifikát predložený nebol.

Jednou z najväčších výhod domu je jeho samotná poloha. Nachádza sa v tichej a rodinnej lokalite len na skok od mesta Liptovský Hrádok a zhruba 18 km od Liptovského Mikuláša s dobrým prístupom na diaľnicu. Len 20 minút autom je letisko Poprad, 23 km Aquapark Tatralandia, 35km Jasná – Nízke Tatry, 37km Štrbské Pleso, takisto je tu množstvo ďalších turistických atrakcií, pamiatok a cyklotrás. V samotnej obci sa nachádza napríklad materská a základná škola, potraviny, pohostinstvo, pošta, knižnica, ihrisko a podobne.

V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté kompletné realitné a právne služby ako aj komplexné finančné poradenstvo. Zabezpečíme vklad na kataster a správny poplatok na vklad vlastníckeho práva vo výške 66€ zaplatíme za Vás.

V prípade záujmu alebo bližších informácií nás neváhajte kontaktovať.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 345 m2
Úžitková plocha 150 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

REALITY SPOLU

Lukáš Hlavčo

zobraziť telefón