logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Horňany, 85 m², Novostavba ID: 2163689

Lokalita: Horňany
Ulica: Horňany
Výmera pozemku: 1505 m2
Úžitková plocha: 85 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.07.2021
85 m2
145 000 €

4i novostavba RD v pokročilom štádiu výstavby, 1505m2, Horňany

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj samostatne stojací rodinný dom v obci Horňany, vzdialený od krajského mesta Trenčíne cca. 20 km a cca. 7 km od Bánoviec nad Bebravou.
Rodinný dom ma charakter prízemnej murovanej stavby so sedlovou strechou, postavenej na slnečnom a rovinatom pozemku s výmerou 1505m2, elektrinou, kopanou studňou, žumpou a vodovodnou šachtou s možnosťou napojenia na miestny vodovod.
Dom je aktuálne dokončený do štádiu ,,holodom“ bez vonkajšej fasády a drobných dokončovacích prác v interiéri. Samotná zastavaná plocha domu je 100m2, terasa tvorí 33m2 a obytná plocha domu je cca 85m2.
Majiteľ pri výstavbe použil kvalitatívne dobré materiály: železobetónová základová doska, celý dom z tvárnic zn. porfix, strecha sedlová s pálenou strešnou krytinou a zateplená s hydroizolačnou fóliou a sklenou vytou o hrúbke 40cm, plastové okná s izolačným trojsklom, šúchané omietky, podlahové teplovodné kúrenie, 120l bojler na teplú vodu, príprava na krbové kachle, priznané drevené trámy v dennej časti, vonkajšie podbitie strechy a iné.
Dispozične je domček dobre riešení: vstupná chodba prepojená z dennou časťou - obývacia izba s jedálňou, kuchyňou a výstupom na terasu, dve samostatné izby, spálňa taktiež s výstupom na terasu, priestranná kúpeľňa a samostatné WC. Pozemok je kompletne oplotený udržiavaný a domček je kúpou voľný.
Umiestnený v okrajovej časti dediny s dostatočnou občianskou vybavenosťou v obci Horňany.

Dohoda na cene v prípade seriózneho záujmu, možná.

Uvedená cena nehnuteľnosti, zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti.

V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie, nás neváhajte kontaktovať.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Výmera pozemku 1 505 m2
Úžitková plocha 85 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

DOMUM realitná spoločnosť s. r. o.

Tomáš Pekarovič

zobraziť telefón