logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Jablonové, 87.80 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2163081

Lokalita: Jablonové
Zastavaná plocha: 113 m2
Výmera pozemku: 511 m2
Úžitková plocha: 87.80 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.07.2021
87,8 m2
162 000 €

REZERVOVANÉ Rodinný dom Jablonové s výbornou polohou pri lúke.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

REZERVOVANÉ


Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v Jablonovom s pozemkom o celkovej výmere 511 m2. Ponuka je unikátna umiestnením domu – na okraji obce pri lúke s priamou dostupnosťou Malých Karpát. Zastavaná plocha je 113m2, vnútorná podlahová plocha domu je 87,8m2.


Dom skolaudovaný v roku 1968 prešiel postupnými čiastkovými rekonštrukciami:


r.1996 výmena škridly za novú betónovú


r.2011 výmena okien za plastové a zateplenie jednej vonkajšej strany domu (východná strana od Malých Karpát)


r.2018 rekonštrukcia kúpeľne a nový elektrický boiler na vodu


r.2019 výmena radiátorov a plynového kotla (Junkers), výmena domácej vodárne (WILO),


Dom je čiastočne podpivničený so vstupom z domu (jedna miestnosť o rozmere 426x411cm s pochôdznou výškou 190 cm) a s okienkami do dvora. V pivnici je umiestený plynový kotol (komín je vyvložkovaný) a domáca vodáreň s rozvodom vody zo studne do domu.


Obvodové steny sú z pórobetónových kvádrov v kombináciu s pálenou tehlou a priečky sú z pálenej tehly. Podlahy:


- v izbách z pôvodných drevených parkiet (sú pod kobercami v stave umožňujúcom ich obnovu a zachovanie).- v kuchyni a komore je betónový poter s linoleom- v chodbe a predsieni – brúsený terasso poter- kúpeľňa a WC – keramická dlažba


Samostatná stavbou na dvore je letná kuchyňa s malou vstupnou časťou, komorou a dvomi miestnosťami. Poslednou miestnosťou je chliev so vstupom zo dvora. Samostatnou stavbou je na pozemku veľká murovaná garáž o vnútornom rozmere 483x354cm a skladom veľa garáže.


Inžinierske siete: voda, elektrina 400V, plyn, žumpa 15m3. Voda je aktuálne riešená z 5m hlbokej studne s rozvodom v dome a na dvore. Obecná voda (BVS) je priamo pred domom, prípojku je možné zriadiť bez nutnosti rozkopávky cesty alebo chodníka. Vodovodná šachta je pripravená, treba dopojiť dom plastovou rúrou a požiadať BVS o pripojenie.


Cena domu s pozemkom  je 162.000,-Eur celkom - s kompletným právnym servisom a poplatkami.


Kontakt: Ľubomír Matlovič, matlovic@maximreal.sk, tel.: 0948 676 848


Prečo kúpiť tento dom?


Jedinečná ponuka na okraji obce pri lúke, ideálne pre milovníkov voľného priestoru, prírody, turistiky a cykloturistiky.


Cyklotrasami sa je možné dostať bez potreby prejazdu cez obec alebo akúkoľvek hlavnú cestu priamo na trasy Malých Karpát, smer Pezinská baba, priehrada Lozorno, Kuchyňa, smer Limbach alebo Marianka, Rača a pod.


Bezproblémová a rýchla dostupnosť hlavného mesta


Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Maxim Real?


Cena nehnuteľnosti je pre Vás konečná- neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti. Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.


Kontakt: Ľubomír Matlovič, matlovic@maximreal.sk, tel.: 0948 676 848


 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 511 m2
Úžitková plocha 87,8 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Maxim Real

Ľubomír Matlovič

zobraziť telefón