logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Malacky, 82 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2162651

Lokalita: Malacky
Ulica: Bernolákova
Pivničná plocha: 1 m2
Úžitková plocha: 82 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.07.2021
82 m2
Cena dohodou

REZERVOVANÉ, 3 i byt v širšom centre Malaciek, 82 m2, PLUS DOHODA !

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

AMOS reality ponúka so súhlasom majiteľa na predaj priestranný 3-izbový byt v Malackách na Bernolákovej ul. Byt o celkovej rozlohe 82,11 m2 sa nachádza na prvom poschodí bytového domu, v tichom prostredí širšieho centra mesta. Dispozične byt tvorí predsieň, obývačka, dve spálne, kuchyňa, kúpeľňa a WC. Pôvodná loggia bytu bola stavebnými úpravami pričlenená k obývačke a vytvorila vzdušnejšie pôsobiacu izbu. K bytu prináležia dve murované pivnice o veľkosti 8 m2. V prípade potreby je možné loggiu opäť vybudovať predeľovacou priečkou. V byte sú znížené stropy zo sadrokartónu, nové rozvody, plastové okná, vnútorné žalúzie, siete proti hmyzu, vonkajšie tieniace žalúzie, bezpečnostný alarm, bezpečnostné dvere. Byt sa predáva čiastočne zariadený. Zateplený bytový dom s novou fasádou vďaka malému počtu bytov ponúka budúcim majiteľom pokojné bývanie bez fluktuácie susedov.
V okolí bytového domu je výborná občianska vybavenosť: škola, škôlka, obchod s potravinami, detské ihriská či parkoviská. Predmetná lokalita ponúka pokojné bývanie, výbornú logistiku do okolitých miest ako aj možnosti na rôzne športové, oddychové a kultúrne aktivity.

Byt je kúpou voľný. TREBA VIDIEŤ !!!

V prípade spolupráce s AMOS reality s.r.o.:


- oslobodení ste od poplatkov spojených s predajom nehnuteľnosti,
- financujeme: právny servis – spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za výpis z listu vlastníctva a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
- bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu SENIOR, ktorý Vám predloží minimálne tri ponuky na financovanie cez banku a zabezpečí Vám dojednanie najlepších podmienok v banke,
- zabezpečíme výber súdneho znalca ako aj geodeta z nášho tímu,
- preveríme stav nehnuteľnosti z právneho hľadiska a v prípade potreby doriešime právny stav nehnuteľnosti,
- v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti, Vám poskytneme bezplatné poradenstvo,
- zabezpečíme služby interiérového a exteriérového architekta,
- vyriešime kompletný právny, realitný ako aj finančný servis pre Vás bezstarostne, pohodlne a bezpečne so zárukou vysokej odbornosti a diskrétnosti.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 82 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 1

Kontaktné údaje

AMOS reality, s.r.o.

JUDr. Anna Moserová

zobraziť telefón