logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Prešov, 1 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2162593

Lokalita: Prešov
Ulica: nezadaná
Zastavaná plocha: 155 m2
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.07.2021
1 m2
340 000 €

ERDIAMO Vám prináša exkluzívnu ponuku - Priestranný rodinný dom v centre mesta Prešov

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária ERDIAMO Vám prináša exkluzívnu ponuku - na predaj ponúkame priestranný rodinný dom s malebným pozemkom. Užite si rodinný život, tiché a pokojné bývanie prepojené so životom mesta.

Lokalita:
Dom sa nachádza na jednosmernej ulici 5 minút pešo od centra mesta. Okolitú zástavbu tvoria rodinné domy, v blízkosti je kompletná občianska vybavenosť (MHD zastávka, škola, nemocnica, OC Novum, zdravotnícke centrum Adla)

Dom:
Rodinný dom je postavený v architektonickom štýle typickom pre danú lokalitu. Je po celkovej rekonštrukcii spojenej s nadstavbou. Jedná sa o 2 - poschodový, čiastočne podpivničený dom, ktorý disponuje všetkými inžinierskými sieťami ( voda, plyn, elektrina)

Pozemok:
Dom je postavený na slnečnom, rovinatom pozemku, na ktorom sa nachádzajú ovocné aj okrasné dreviny. Prijemne prostredie poskytuje množstvo zelene, kde si každý člen rodiny nájde svoje obľúbené miesto. Pozemok aj jeho oplotenie je pravideľne udržiavaný.

Pre ďalšie informácie o nehnuteľnosti vrátane fotografií ma kontaktujte telefonicky na tel. čisle: 0914 161 228, prípadne na pobočke spoločnosti Erdiamo na ul. Námestie mieru 1, v Prešove /DK ROH/.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Erdiamo s.r.o.

Erik Sninčák

zobraziť telefón