logo reality.sme.sk

Obchodné, Trnava, 104 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2162510

Lokalita: Trnava
Ulica: Centrum a okolie
Úžitková plocha: 104 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 27.07.2021
104 m2
2 300 € mesačne

TOP NA PRENÁJOM: Lukratívny, reprezentatívny priestor priamo v centre Trnavy s veľkou výmerou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom LUXUSNÝ kompletne zrekonštruovaný (v roku 2020) reprezentatívny priestor priamo v centre mesta Trnavy s veľkou výmerou až 104 m2, nachádzajúci sa na prízemí budovy. Priestor má zhotovenú prípravu na samostatnú kuchyňu, priestor taktiež disponuje dvoma samostatnými toaletami (dámy a páni). Priestor je rozdelený na štyri samostatné ale priechodné miestnosti. Celý priestor je zhotovený moderne do štandardu so zachovaním meštianskeho nádychu. Priestor využíva plynový kotol na podlahové kúrenie ovládateľné termostatom priamo v kancelárii. Priestor má vlastnú poistkovú skriňu a samostatné energetické merače (kúrenie-plyn, elektriku, vodu, optiku od SWAN s možnosťou rozšírenia rýchlosti podľa potrieb).

Spoločné priestory budovy sú pod kamerovým systémom. Ponúkaný priestor disponuje s vlastným alarmom, ktorý má svoj špecifický kód.

Vzhľadom na lokalitu a reprezentatívnosť priestorov je vhodný pre notárov, právnické a advokátske kancelárie, finančný sektor, luxusné predajne, galérie, luxusný salón či zdravotnícke prevádzky. K priestoru prislúcha parkovacie miesto v areály administratívnej budovy.


CENA: 2.300€ + Energie podľa spotreby + DPH

Neváhajte a dohodnite si obhliadku priestoru na tel. č.:
0903 469 745, Bc. Radovan Lehuta

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 104 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

MAXIS REAL s.r.o.

Bc. Radovan Lehuta

zobraziť telefón