logo reality.sme.sk

Kancelárie, Trnava, 99 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2162389

Lokalita: Trnava
Ulica: Centrum a okolie
Úžitková plocha: 99 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 27.07.2021
99 m2
2 200 € mesačne

NA PRENÁJOM: Luxusné, reprezentatívne priestory v centre Trnavy s výmerou 99 m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom luxusný, kompletne zrekonštruovaný (v roku 2020) reprezentatívny priestor priamo v centre mesta Trnavy s veľkou výmerou 99 m2, nachádzajúci sa na prízemí budovy. Priestor má zhotovenú prípravu na samostatnú kuchyňu, priestor taktiež disponuje dvoma samostatnými toaletami. Je rozdelený na samostatné, ale priechodné miestnosti. Vyhotovenie v modernom štandarde so zachovaním meštianskeho nádychu. Priestor využíva plynový kotol na podlahové kúrenie ovládateľné termostatom priamo v kancelárii. K dispozícii samostatné energetické merače (kúrenie-plyn, elektrika, vodu, optika od SWAN s možnosťou rozšírenia rýchlosti podľa potrieb).

Spoločné priestory budovy sú pod kamerovým systémom. Ponúkaný priestor disponuje s vlastným alarmom, ktorý má svoj špecifický kód.

Vzhľadom na lokalitu a reprezentatívnosť priestorov je vhodný pre notárov, právnické a advokátske kancelárie, finančný sektor, luxusné predajne, galérie či zdravotnícke prevádzky. K priestoru prislúcha parkovacie miesto v areály budovy.


CENA: 2.200,- € + energie +DPH

Neváhajte a dohodnite si obhliadku priestoru na tel. č.:
0903 474 503, Mgr. Alexandra Lehutová

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 99 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

MAXIS REAL s.r.o.

Mgr. Alexandra Lehutová

zobraziť telefón