logo reality.sme.sk

Vidiecky dom, Veľký Folkmar, 676 m², Pôvodný stav ID: 2162217

Lokalita: Veľký Folkmar
Výmera pozemku: 676 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.07.2021
0 m2
29 500 €

REZERVÁCIA>>>starší dom s pekným stavebným pozemkom 676m2, Veľký Folkmár, okres Gelnica

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj starší vidiecky dom s pekným stavebným pozemkom v obci Veľký Folkmar. Nehnuteľnosť sa nachádza v zastavanom území obce, mimo hlavnej cesty, v tichej uličke. Rozloha: pozemku je 676m2, šírka cca 18m.
Predávaný dom je súčasťou dvojdomu so samostatným listom vlastníctva. Susedná časť dvojdomu je po kompletnej rekonštrukcii. Podobne je možné zrekonštruovať aj predávanú časť, ktorá je v pôvodnom stave. Druhou možnosťou je dom asanovať a v prednej - širšej časti pozemku postaviť nový dom. Na pozemku sa nachádzajú aj hospodárske budovy - senník, maštaľ, letná kuchynka, ktoré môže nový majiteľ odstrániť a získa priestranný, rovinnatý, slnečný pozemok.

INŽINIERSKE SIETE
elektrina, obecný vodovod, plyn, obec plánuje v tejto časti aj vybudovanie kanalizácie

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ OBCE
V obci sa nachádza základná aj materská škola, ambulancia všeobecného lekára, obecný úrad, pošta, dva kostoly, požiarna zbrojnica, kultúrny dom, potraviny, futbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko, fitnes.

LOKALITA
Obec je od Košíc vzdialená 33 km, cca 30 minút cesty autom. Vodná nádrž Ružín je vzdialená 4 km, lyžiarské stredisko Plejsy 18 km. Nablízku je tiež Kojšovská hoľa, vrch Sivec, Folkmarská skala a ďalšie prírodné krásy. Toto čarovné miesto je rajom pre chalupárov, turistov, cykloturistov i hubárov. V obci sa nenachádzajú neprispôsobiví spoluobčania.

ZHODNOTENIE
Krásny, slnečný a rovinnatý pozemok so starším domom, ktorý sa dá zrekonštruovať na rekreačnú chalupu, prípadne odstrániť a na pozemku si postaviť nový rodinný dom. Tichá, čistá lokalita s potôčikom plným pstruhov tečúcim priamo pred pozemkom. Táto ponuka je vhodná pre tých čo sa neboja roboty :-)

CENA: 29.500 eur vrátane profesionálneho realitného servisu

Radi Vám pomôžeme s vybavením výhodného úveru v ktorejkoľvek banke.
Neváhajte ma kontaktovať pre viac informácií a dohodnutie obhliadky.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 676 m2
Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Mačičák a spol.

Soňa Kovačevičová

zobraziť telefón