logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Drienovec, 100 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2161596

Lokalita: Drienovec
Zastavaná plocha: 279 m2
Výmera pozemku: 805 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.07.2021
100 m2
99 000 €

Malebný vidiecky dom v okolí Košíc - REZERVOVANÉ

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka romantický vidiecky dom v obci Drienovec. Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu plynového, vodovodného a elektrického vedenia, výmenu okien, nových stierok a ďalších vecí, ktoré zabezpečujú komfortné bývanie bez väčších investícií na niekoľko rokov.
Dom sa nachádza na pozemku s veľkosťou 805 m2. Samotná úžitková plocha domu je279 m2 – súčasťou sú aj hospodárske a technické miestnosti, ktoré sú štandardnou súčasťou vidieckych domov.
Po vstupe do domu vás očarí priestranná presklená chodba so vstupom do jednej z izieb a kuchyne. Z kuchyne sa zas premiestnite cez malú chodbu do spálne, kúpeľne a malej príručnej špajzky. Denná miestnosť je po pravej strane od kuchyne, preto je všetko v tomto útulnom dome poruke.
Ako už býva zvykom pri gazdovských domoch, tak letná kuchyňa a gánok nesmú chýbať. Využiteľnosť letnej kuchyne je široká – cez úložný priestor, hrací domček pre deti až po „detskú izbu“ pre domácich majstrov .
Dom je situovaný v pokojnej časti, v strede obce. Je vhodný ako na bývanie, tak aj na víkendový oddych. Nehnuteľnosť poskytuje kompletný komfort vidieckeho bývania s výbornou dostupnosťou do Košíc.
Svoj nový domov môžete pohodlne financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý vám radi pomôžeme vybaviť do úplného konca.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 805 m2
Úžitková plocha 100 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

FÉNIX HYPOREAL s.r.o.

Bc. Andrea Kellerová

zobraziť telefón