logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Szalaszend, 60 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2159900

Lokalita: Szalaszend
Ulica: Fo ut
Zastavaná plocha: 120 m2
Výmera pozemku: 2106 m2
Úžitková plocha: 60 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.07.2021
60 m2
19 700 €

GEMINIBROKER v obci Szalaszend ponúka pekný 3 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GEMINIBROKER v obci Szalaszend ponúka pekný 3 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom a letnou kuchyňou. Tento rodinný dom bol postavený v roku 1960 z kameňa a vaľkov na rovinatom pozemku s rozlohou 2106m2. V dome sa nachádzajú 3 izby, chodba, kuchyňa, kúpeľňa, WC. Gang je zastavaný. Predné tri okná sú plastové, ostatné sú drevené pôvodné, no v dobrom stave. Dom je pekne upravený a vhodný aj na okamžité bývanie. Na pozemku sa nachádza aj letná kuchyňa, kde je natiahnutý vodovod a  špajza, tiež sa nachádza studňa, garáž. Sedlová strecha.Strešná krytina: eternit. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Dom je napojený na všetky inžinierske siete okrem kanalizácie, na pozemku sa nachádza žumpa. Dom je v celkom dobrom stave, je možné obývať bez väčších investícií.


Cena 19 700 €


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 


OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.


Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk


Beszélünk magyarul is ..-


+36 20 39 797 69

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 2 106 m2
Úžitková plocha 60 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

GEMINIBROKER

Angelika Fedurcová

zobraziť telefón