logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Méra, 85 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2159898

Lokalita: Méra
Ulica: Fo ut
Zastavaná plocha: 120 m2
Výmera pozemku: 1785 m2
Úžitková plocha: 85 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.07.2021
85 m2
34 300 €

GEMINIBROKER v obci Méra ponúka pekný 2izbový dom s veľkou záhradou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GEMINIBROKER v obci Méra ponúka pekný 2izbový dom s veľkou záhradou. Tento rodinný dom bol postavený v roku 1978 z kameňa a kvádrov na rovinatom pozemku s rozlohou 1785m2. V dome sa nachádzajú dve samostatné izby, veľká chodba, zamurovaný gánog, veľká kuchyňa, kúpeľňa a samostatné WC. podlahy v izbách je betón a koberce, inde sa nachádza dlažba, v kuchyni je PVC. Za domom sa nachádzajú hospodárske budovy, využívané ako sklad, garáž. Na dvore sa nachádza studňa a aj samostatná pivnica.  Plocha: úžitková 85m2.Okná sú  drevené (pôvodné) no v dobrom stave. Vykurovanie domu je zabezpečené kachlami na tuhé palivo. V dome sa nachádzajú plynové gamatky, no plynové hodiny sú odpojené. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Sedlová strecha je pokrytá škridľou a je v dobrom stave. 


Cena 34 300 €


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 


OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.


Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk


Beszélünk magyarul is ..-


+36 20 39 797 69

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Výmera pozemku 1 785 m2
Úžitková plocha 85 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

GEMINIBROKER

Angelika Fedurcová

zobraziť telefón