logo reality.sme.sk

Vidiecky dom, Hollóháza, 90 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2159888

Lokalita: Hollóháza
Ulica: Hollóháza
Zastavaná plocha: 120 m2
Výmera pozemku: 12500 m2
Úžitková plocha: 90 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.07.2021
90 m2
88 900 €

GEMINBROKER neďaleko obce Hollóháza ponúka bývalú lesnícku usadlosť s 1,3 ha pozemkom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GEMINBROKER neďaleko obce Hollóháza ponúka bývalú lesnícku usadlosť s 1,3 ha pozemkom. Táto bývalá lesnícka usadlosť sa nachádza za obcou Hollóháza, od hraničného prechodu Skároš sa nachádza do 10 km. Nehnuteľnosť sa nachádza v lese na veľkom pozemku s veľkosťou 3198m2 - okolo ktorého je pozemok 9270m2. Do domu sa vstupuje cez terasu priamo do kuchyne, ktorá bola pristavaná z pôvodnej verandy. Z kuchyne sa ide do obývačky, odkiaľ sa otvárajú dve ďalšie izby a kúpeľňa a WC. Dom bol postavený z kameňa pred viac ako 100 rokmi. Sedlová strecha je eternitová. Okná sú pôvodné drevené a sú vo výbornom stave. Podlahová plocha domu je cca 70 m2 a plus terasa cca 20m2. Kúrenie je na  plynové gamatky. V kúpeľni je sprchovací kút. V dome sa nachádzajú dve samostatné izby, veľká obývačka, kúpeľňa a oddelené WC. Do kuchyne sa vstupuje priamo z terasy, kuchyňa bola vytvorená z bývalej verandy.  Na pozemku sa nachádza studňa, drevený altánok, samostatná pivnica a samostatná budova - bývalá stajňa, teraz slúži ako skladový priestor. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, okrem kanalizácie. Na pozemku sa nachádza žumpa. 


Dom je obkolesený lesom, pri dome sa nachádzajú vyše 200 ročné duby. Táto nehnuteľnosť je vhodná pre ľudí, ktorí milujú samotu, les, prírodu a majú radi súkromie a  ticho. Cena 88 900 €


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 


OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.


Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk


Beszélünk magyarul is ..-


+36 20 39 797 69

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 12 500 m2
Úžitková plocha 90 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

GEMINIBROKER

Angelika Fedurcová

zobraziť telefón