logo reality.sme.sk

Iný komerčný objekt, Bratislava-Ružinov, 140 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2158818

Lokalita: Bratislava-Ružinov
Ulica: Vlčie hrdlo
Úžitková plocha: 140 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.07.2021
140 m2
170 500 €

Ponúkame na predaj 2 podlažné celoročne obytné plavidlo HOUSEBOAT, ktoré je možné využívať aj na komerčné účely typu bufet/reštaurácia, kotviace na ramene Dunaja, 140 m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

PONUKA
Kancelária MOJE CENTRUM BÝVANIA Vám ponúka na predaj houseboat, obytné plavidlo, ktoré je možné využívať aj jako bufet či reštauráciu.
Plavidlo kotví na ramene Dunaja vo Vlčom hrdle so všetkými platnými povoleniami do roku 2022. V minulosti slúžilo ako bufet pre okoloidúcich turistov či parking pre malé lode (cca 6). V súčasnosti je možné plavidlo využívať už aj ako obytný priestor.

POPIS
Plavidlo disponuje dvomi podlažiami. Prvé poschodie nad vodou slúži ako garáž pre 2 malé lode a druhé poschodie disponuje priestrannou zastrešenou terasou, barom s výdajným okienkom a obytnou kabínou.
Ponúkané plavidlo je netradičný ale za to osožný spôsob investície do nehnuteľnosti, ktorá slúži na relax a oddych no zároveň môže prinášať aj zisk z turizmu (cyklohrádza, okoloplaviaci sa turisti). Houseboat je možné využívať aj počas zimných mesiacov, t.j. celoročne!

ZÁKLADNÉ PARAMETRE
Rozloha: 140 m2 plavidla; obytná kabína má rozlohu 44 m2
Vek a stav: 1998; za posledných 10 rokov prešlo plavidlo rekonštrukciou kabíny, pri ktorej boli všetky okná vymenené za plastové, bolo vybudované plnohodnotné hygienické zariadenie, vykurovanie v chladnejších mesiacoch zabezpečuje piecka.
Technické parametre: základným konštrukčným prvkom sú plaváky na ktorých je železná nadstavba. IS: elektrika (220V), užitková voda, septik

CENA 170.500 €

Cena nehnuteľnosti zahrňuje: poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti, kompletný právny servis, úhradu správnych poplatkov, poradenstvo úverového špecialistu.

KONTAKT
Danka Zošťáková
mobil: +421 911 831 851
e-mail: zostakova@mojecentrumbyvania.sk
web: mojecentrumbyvania.sk

© Uvedený inzerovaný textový aj grafický obsah dokumentu je autorským dielom a majetkom spoločnosti Moje centrum bývania, s.r.o. na ktorý si vyhradzuje vlastnícke práva a ktorého používanie alebo zneužitie je trestné. Moje centrum bývania, s.r.o. vystupuje ako organizačná zložka spoločnosti AFFIN REAL, s.r.o.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 140 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

United Professionals s.r.o.

Bc. Danka Zošťáková

zobraziť telefón