logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Bratislava-Petržalka, 69 m², Pôvodný stav ID: 2158245

Lokalita: Bratislava-Petržalka
Ulica: Tupolevova
Úžitková plocha: 69 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.07.2021
69 m2
170 000 €

Predám 3-izbový byt na Tupolevovej

POPIS NEHNUTEĽNOSTI


Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Petržalke na Tupolevovej ulici v pôvodnom stave s možnosťou rekonštrukcie podľa vlastných predstáv.


Špecifikácia bytu: Byt sa nachádza na 1/12 poschodí v bytovom dome s výťahom. Podlahová plocha je 69,34.  K bytu prislúcha aj pivnica s výmerou 1,34 m2 a zasklená loggia. Bytový dom prešiel rekonštrukciou.


Dispozičné riešenie:  -  predsieň - hala - kuchyňa so zasklenou loggiou - obývačka - 2 x spálňa- samostatné WC- samostatná kúpeľňa


V okolí je kompletná občianska vybavenosť, hneď pri dome je materská a základná škola, parkovisko, obchody. Neďaleko je Chorvátske rameno a jazero Draždiak.  


Cena nehnuteľnosti je  170.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 172.000,-Eur celkom.


Mestská časť Petržalka  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  


Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 162


K dispozícií je Vám náš hypotekárny špecialista – získajte  najlepší úrok  a znalecký posudok zadarmo!


Radi Vám pomôžeme pri predaji aj Vašej nehnuteľnosti. Iba kvalitná a moderná prezentácia  zabezpečí predaj v najvyššej možnej cene a v primeranom čase.  Profesionálny fotograf dokáže nafotiť aj bežný byt tak, aby zaujal a nepotrebuje pritom fotky prikrášľovať alebo malé priestory naoko zväčšovať.  Ponúkame tiež atraktívne grafické spracovanie vizualizácie – možného dizajnového riešenia. Toto zaujme najmä klientov pri starších bytoch.  


Ukážka  prezentácie môžete vidieť tu: http://maximreal.sk/nehnutelnost/1402214/kvalitna-a-moderna-prezentacia.html


Naše služby  vrátane právneho advokátskeho servisu sú pre vás bezplatné, akceptujeme vašu predajnú cenu.


Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 162


 


 


 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 69 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Poschodie 1

Kontaktné údaje

Maxim Real

PhDr.Iveta Rucelová

zobraziť telefón