logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Šamorín, 290 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2155806

Lokalita: Šamorín
Ulica: Mliečno
Zastavaná plocha: 110 m2
Výmera pozemku: 433 m2
Úžitková plocha: 290 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.07.2021
290 m2
185 000 €

Predaj 5 izb. rodinného domu na 4,33á pozemku, s garážou pre dve autá v suteréne, Šamorín

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RK RealityDS Vám ponúka dvojpodlažný, rodinný dom, celý podpivničený, so 4,33á oploteným pozemkom v Šamoríne, časť Mliečno. Dom jevhodný aj ako dvojgeneračný. Dom má veľký potenciál, potencionálny majiteľ má možnosť zrekonštruovať dom podľa vlastných predstáv. Dom je priestranný, variabilné priestory, majiteľ väčšinu domu vypratal, vymenil na dome pôvodne drevené okná na plastové, v cene domu bude aj zateplenie domu, bez fasádnej farby.

Pozemok je pekný, oplotený, vyprataný, len trávnik v zadnej časti domu. Dom bol postavený v rokoch 1975-1979. Zastavaná plocha domu je 10 x 11m, úžitková plocha cca 290m2. Bol postavený z kvádra a priečky z pálených tehál. Betónové základy, celý dom je podpivničený. Súčasťou domu je aj veľká garáž pre dve autá v suteréne domu.

Dispozičné riešenie: Suterén: garáž, kotoľňa a ďalšie dve univerzálne miestnosti.
I.NP.: vstupná priestranná chodba až do zadnej časti domu, s východom na veľkú zastrešenú terasu a schodami do záhrady. Z chodby je vstup do veľkej kuchyne, s kuchynskou linkou, ďalej dve veľké samostatné izby, dvere do pivnice, samostatné WC a kúpeľňa so sprchovacím kútom, schody na II.NP.

II.NP.: hala, balkón, tri izby (jedna izba je nad kuchyňou, sú privedené prívody tak, aby v prípade potreby mohla byť zrekonštruovaná kuchyňa), samostatné WC, kúpeľňa.

IS: elektrina 220/380V, plynové ústredné kúrenie, plynový kotol (pôvodny, treba vymeniť), radiátory, dom je napojený na verejnú kanalizáciu, mestská voda, optický kábel na pozemku, (SWAN), TV – Digi.

Preľo práve tento dom?
Dom sa nachádza v zástavbe rodinných domov, v Mliečne, s peknou ulicou, plno zelene, blízko autobusová zastávka a len na skok od rýchlostnej cesty R7. V samotnej obci je veľmi dobre zásobený obchod Jednota, škôlka a v meste je všetka občianska vybavenosť pre život. Dom ponúka veľa možností prestavby podľa vlastných potrieb klienta, má pekné pristory. Pridanou hodnotou domu je suterén pod celým domom a pekná predzáhradka a pekný kus pozemku v zadnej časti domu, pre relax.
Dom je obývaný, obyvateľný, dobrý základ pre vytvorenie príjemného bývania.

Dom je bez tiarch. Možnosť riešenia hypotekárneho úveru, s kompletným poradenstvom, porovnaním bánk a riešením kompletného právneho servisu v cene nehnuteľnosti.
Kúpna cena = 185 000 €
Kontakt pre bližšie info: 0905 758043
Zabezpečenie bezpečných obhliadok počas COVID 19 sú pre nás samozrejmosťou....

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Počet terás 1
Výmera pozemku 433 m2
Úžitková plocha 290 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

RealityDS s.r.o.

Čepčeková Katarína

zobraziť telefón