logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Radimov, 108 m², Projekt ID: 2154170

Lokalita: Radimov
Ulica: Radimov
Výmera pozemku: 733 m2
Úžitková plocha: 108 m2
Stav nehnuteľnosti: Projekt
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.11.2021
108 m2
136 200 €

MODERNÉ A NÍZKOENERGETICKÉ RODINNÉ DOMY - Radimov

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNY PROJEKT • LEN U NÁS • Ponúkame na predaj 3-izbové a 4-izbové novostavby rodinných domov typu „bungalov“ s kuchyňou, jedálňou, samostatnou toaletou, kúpeľňou s toaletou, chodbou, terasou, garážou a dvomi stojiskami pre auto v obci Radimov (okres Skalica). Domy sa nachádzajú v novobudovanej lokalite. Ide o kvalitné domy s nízkymi nákladmi na bývanie, s vlastnou záhradou a krásnym výhľadom na okolitú prírodu.

DISPOZÍCIA • Vstup do každého domu tvorí praktické závetrie, vstupná chodba do tvaru „L“ s priestorom na vstavanú šatníkovú skriňu, jedno samostatné WC, jedna kúpeľňa s umývadlom, vaňou, sprchovým kútom a WC. Ďalej obývacia izba s jedálenskou časťou so vstupom na terasu a záhradu, prepojená s kuchynskou časťou. Z chodby je vstup buď do dvoch alebo troch obytných miestností (podľa typu domu, ktorý preferujete). Každá miestnosť je so samostatným vstupom, z jednej spálne je vstup na terasu. Domy majú sedlovú strechu, betónovú krytinu, plastové 3-komorové okná, plávajúce podlahy, dlažby a obklady, kotol na plyn, rekuperáciu, solárny ohrev, zateplenie, možnosť dorobiť krb. Máte možnosť výberu z obkladov, dlažieb, plávajúcich podláh, umývadla, WC, dvier, farby fasády, či strešnej krytiny. Alebo si zaobstaráte svoj materiál a náš vám bude odpočítaný z ceny. Všetko je v cene okrem kuchynskej linky a spotrebičov.

Úžitková plocha domov je od 98 m2 do 108 m2 + terasa. Zastavaná plocha je od 130 m2 do 151 m2. Pred garážou je ešte jedno parkovacie miesto pre ďalšie auto zo zámkovej dlažby a pripravené ďalšie (tretie) parkovacie státie. Pred domami je predzáhradka s chodníkom. Každý rodinný dom v lokalite má vlastnú prípojku vody, plynu, elektriny, plynové kúrenie a odpady do žumpy. Domy budú kompletne dokončené v roku 2022. Pôdorysy všetkých typov bungalovov a jednotlivé výmery miestností nájdete vo fotogalérii.

LOKALITA • Radimov je obec plná zábavy a hudby. Len 6 minút od mesta Holíč poskytuje komfortné bývanie v obci s dobrou dostupnosťou do mesta autom, ale aj pravidelnou autobusovou dopravou. Malá dedinka v skalickom okrese (Skalica vzdialená 14 km, Holíč 7 km, Bratislava 80 km, Česko 14 km), má len niečo okolo 560 obyvateľov. Keďže je obec veľmi bohatá na kultúrne akcie, ročne sem prichádzajú stovky návštevníkov nielen z okolia, ale i zo zahraničia. Pre obec sú typické kroje, ktoré si obyvatelia obliekajú pri viacerých príležitostiach. V obci fungujú rôzne združenia, napr. poľovníci, záhradkári, dobrovoľní hasiči, či TJ Družstevník Radimov. Konajú sa tu každý rok aj rôznorodé podujatia ako ochutnávka ovocných destilátov, otvorené búdy, nočné hasenie. Taktiež je dostupná občianska vybavenosť - materská škola, pošta, obecný úrad, kostol, futbalové ihrisko, zastávka autobusu, potraviny.

Ceny kompletne dokončených domov sú:
typ A ➔ 150.300 €
alebo hrubá stavba ➔ 94.000 €
typ B ➔ 147.000 €
typ C ➔ 143.500 €
typ D ➔ 146.600 €
typ E ➔ 136.200 €

+ cena za pozemok:
➔ pozemok č. 3 o výmere 642 m2 • cena: 28.890 €
➔ pozemok č. 4 o výmere 617 m2 • cena: 27.765 €
➔ pozemok č. 5 o výmere 733 m2 • cena: 32.985 €
➔ pozemok č. 6 o výmere 665 m2 • cena: 29.475 €
➔ pozemok č. 7 o výmere 642 m2 • cena: 28.890 €

Bungalovy sú cenovo dostupné. V tejto cene je dom na kľúč, teda kompletne dokončený podľa vašich predstáv. Vybavíme za vás všetky potrebné doklady na stavebnom úrade a katastri, projekty, ušetríme váš čas. Taktiež vybavíme financovanie, právny servis, kolaudáciu, a to všetko bezplatne. Rodinný dom je avšak možné kúpiť po dohode aj v stave holodom alebo čiastočne dokončený. Viac informácií v našej realitnej agentúre.

FINANCOVANIE • Financovanie zabezpečíme a je priebežné. Po podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve. Rezervácia 1.000 €. Postupne 20 %, 30 %, 40 % a konečná suma je po kolaudácii 10 % z ceny domu. Alebo po dohode záloha 20 % z ceny domu a 80 % z ceny domu až po kolaudácii.

SME ZMLUVNÝM PARTNEROM INVESTORA PROJEKTU. KLIENT NEPLATÍ PROVÍZIU RK.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. Sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti. Pri financovaní dostanete od nás ako BONUS ZNALECKÝ POSUDOK A KOLOK PRE KATASTER GRÁTIS.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: Bc. Dáša Vlková, RSc. - 0903 473 262 - grandreality@centrum.sk

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 733 m2
Úžitková plocha 108 m2
Stav nehnuteľnosti Projekt

Kontaktné údaje

GRAND-REALITY Skalica

Bc. Dáša Vlková, RSc.

zobraziť telefón