logo reality.sme.sk

Bratislava-Rusovce, 1507 m² ID: 2150795

Lokalita: Bratislava-Rusovce
Ulica: Balkánska
Výmera pozemku: 1507 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 13.07.2021
0 m2
495 000 €

Na predaj pozemok 1.507m, ul. Balkánska, Rusovce

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária MojAgent Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok. Nachádza sa medzi existujúcou zástavbou rodinných domov v centre Rusoviec. Ponúkaný pozemok o výmere 1.507m2 je rovinatý, rozmery cca 14,9m2 x 101m2 a sú k nemu dovedené všetky inžinierske siete. Je vhodný na výstavbu rodinných domov. Na pozemku sa nachádza staršia nehnuteľnosť, vhodná na úplnú asanáciu. Orientácia záhrady za domom je juhozápadná.

Okolie:
Pozemok sa nachádza v lokalite Rusovce, kde je výborná občianska vybavenosť. Hneď za pozemkom je škola a škôlka, neďaleko je miestny úrad, pošta, zastávka MHD, potraviny Kraj, katolícky aj evanjelický kostol a niekoľko reštaurácií. Rusovce sú známe svojim kaštieľom s veľkým zámockým parkom, vhodným na pešiu turistiku. Rekreačné vyžitie poskytujú Rusovské jazerá a priame napojenie na neďalekú hrádzu, ktorá je určená milovníkom cyklistiky a korčuľovania. Dostavba diaľničného obchvatu D4R7 umožní rýchle napojenie na diaľnicu D1 v smere na Žilinu, D2 v smere na Brno a centrum mesta. Urýchli sa tým aj diaľničné spojenie s Rakúskom a Maďarskom.

Cena: 495.000,-€

Kontakt na obhliadky: Mrižo
Tel.: 0905 353 252
TELEFONOVAŤ môžete DENNE do 22:00hod. aj v SO a NE
E-mail: mrizo@mojagent.sk
Fotografie nehnuteľnosti, text a 3D virtuálna prehliadka sú dielom a majetkom realitnej kancelárie © MojAgent.
Ak potrebujete predať aj Vy svoju nehnuteľnosť a chcete aby bola kvalitne odprezentovaná, môžete sa s dôverou obrátiť na nás a urobíme maximum aj pre predaj vašej nehnuteľnosti ..
Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
MOJAGENT je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 507 m2

Kontaktné údaje

Brassica, s.r.o.

Ivan Mrižo

zobraziť telefón