logo reality.sme.sk

Chata, drevenica, zrub, Košice-Vyšné Opátske, 27 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2149833

Lokalita: Košice-Vyšné Opátske
Ulica: Vyšné Opátske
Výmera pozemku: 628 m2
Úžitková plocha: 27 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 12.07.2021
27 m2
37 000 €

Na predaj chata - Vyšné Opátske

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kanceária Tvoje bývanie ponúka na predaj chatu - Vyšné Opátske časť Horný Heringeš. Chata sa nachádza na vyčistenom, vyrovnanom pozemku o rozlohe 628 m2 s novým oplotením. Zastavaná plocha je 27 m2. Úžitková plocha chaty  je 54 m2. Na prízemí sa nachádza  pivnica, sklad. Na prvom poschodí sa nachádza  izba. chodbička a predpríprava na kúpeľňu(práve prebieha rekonštrukcia) - nová elektrina, omietka, nová plávajúca podlaha, posuvné dvere, nové plastové okná. Vchodové dvere sú bezpečnostné. Na pozemku je pripravený septik. Voda je záhradná od apríla do októbra. Cena chaty aj s pozemkom je 37000,-€ vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.V cene sú zahrnuté právne služby(kúpne zmluvy, návrh na vklad na kataster)


V realitnej kancelárii TVOJE BÝVANIE s.r.o.  máte všetko pod jednou strechou (Predaj, Prenájom, Kúpu  Nehnuteľností, vyriešenie Stavebného Povolenia až po Výstavbu Domu, vybavenie Hypotéky -  špecialistami na hypotéky s 24 ročnými skúsenosťami, Poistenie Domu a Vinkuláciu pre banku)  Poskytujeme právne služby zdarma(Vyhotovíme kúpne zmluvy o predaji nehnuteľnosti, návrh na vklad na kataster)

Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Stav: čiastočne prerobený, Celková plocha: 54 m2, Úžitková plocha: 27 m2, Plocha pozemku: 628 m2

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 628 m2
Úžitková plocha 27 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Tvoje Bývanie s.r.o.

Mariana Diežková

zobraziť telefón