logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Úľany nad Žitavou, 210 m², Pôvodný stav ID: 2147167

Lokalita: Úľany nad Žitavou
Ulica: A. Hlinku
Úžitková plocha: 210 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 09.07.2021
210 m2
85 000 €

5 izbový rodinný dom s presvetlenými izbami.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária Directreal Team Šurany, ponúka na predaj krásne presvetlený 5 izbový rodinný dom v obci Úľany nad Žitavou.

Kompletnú fotogalériu a virtuálnu prehliadku každej miestnosti nájdete na stránke Directreal:
https://www.directreal.sk/nehnutelnosti/ulany-nad-zitavou-rodinny-dom-predaj-5-izbovy-rodinny-dom-s-presvetlenymi-izbami-65749

Jednopodlažný dom s plastovými oknami a sedlovou strechou so škridlou je dispozične riešený nasledovne: -preskleným schodiskom a vstupnou chodbou sa prejde do veľkej haly s plávajúcou podlahou, odtiaľ do priestrannej obývačky a spálne s krásnymi drevenými parketami a s orientáciou na východ. Dve detské izby, prvá priechodná, druhá s drevenými parketami sú orientované na juh. Na opačne strane je menšia kuchyňa, kúpeľňa s WC, špajza s východom na povalu. Podlahy – dlažba, PVC.
Teplo v zimných mesiacoch je zabezpečené ústredným plynovým kúrením s možnosťou prepínania na tuhé palivo. Kotle sa nachádzajú v pivnici, každý v samostatnej miestnosti. V pivnici je ešte jedna miestnosť, vhodná pre šikovného domáceho kutila.
Rodinný dom je napojený na plyn, elektrinu, obecný vodovod, v záhrade sú dve studne. Odvod odpadovej vody je riešená žumpou.
Pri dome je postavená letná kuchynka a taktiež zastrešený priestor na odkladanie bicyklov a rôznych pomocníkov pre domácnosť. Príjemný oddych si môžete vychutnať na dvore pri krbe.
Rodinný dom, postavený v roku 1966, na pozemku s rozlohou 636 m2, sa nachádza v tichom prostredí v zástavbe rodinných domov, s výbornými možnosťami na cykloturistiku, rybolov.

Obec Úľany nad Žitavou má výbornú občiansku vybavenosť – škola, materská škola, pošta, supermarket, kostol, železničná stanica, autoservis, STK a pod. V obci je multifunkčné ihrisko, detské ihrisko s preliezkami, aj futbalové ihrisko.
Neďaleké termálne kúpalisko Podhájska ponúka široké možnosti wellness služieb a kúpania.

Premýšľate nad super investíciou?
Teraz je ten správny čas! Nájdeme Vám najvýhodnejšie financovanie - kompletne vypracujeme a porovnáme ponuky všetkých bánk.

Uvedená predajná cena je konečná a zahŕňa už aj poplatky za vypracovanie prevodovej zmluvy a návrhu na vklad vlastníckeho práva advokátskou kanceláriou ako aj úhradu správneho poplatku, za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva na príslušnom katastrálnom úrade.
V prípade záujmu o obhliadku alebo ak ste nenašli odpoveď na vaše otázky, kontaktujte realitného makléra na tel. č.: 0915779324.

Teší sa na Vás Alena.Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 210 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Alena Červenková

zobraziť telefón