logo reality.sme.sk

Kancelárie, Rimavská Sobota, 20 m², Novostavba ID: 2141398

Lokalita: Rimavská Sobota
Ulica: Hlavné Námestie
Úžitková plocha: 20 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 02.07.2021
20 m2
220 € mesačne

Na prenájom pekná kancelária alebo komerčný priestor v priamom centre Rimavskej Soboty

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na prenájom kanceláriu alebo iný komerčný priestor na prevádzkovanie služieb v lukratívnej polyfunkčnej budove v úplnom centre Rimavskej Soboty. Miestnosť o rozlohe cca 20m2, sa nachádza na 1.poschodí, budovy s moderným výťahom. Obsahuje aj vlastnú, samostatnú sociálnu miestnosť (toaleta a umývadlo). Momentálne miestnosť je zariadená kancelárskym nábytkom, ktorý v prípade záujmu sa dá za výhodnú cenu odkúpiť od predchádzajúceho nájomníka. V prípade, ak nájomník bude potrebovať prázdnu miestnosť pre vlastný nábytok, kancelária sa vyprázdni. Multifunkčná budova je nová, moderná a čistá, je chránená kamerami a bezpečnostným elektronickým kamerovým vrátnikom. V cene nájmu sú všetky energie, žiadna skrytá položka navyše Vám nehrozí.
Cena nájmu je 220.- eur/mes., vrátane všetkých energií a služieb.


Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 1
Úžitková plocha 20 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Ing. Gyula Illés

zobraziť telefón