logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Dolná Streda, 632 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2138027

Lokalita: Dolná Streda
Ulica: hlavná
Zastavaná plocha: 632 m2
Výmera pozemku: 1755 m2
Úžitková plocha: 632 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.06.2021
632 m2
265 000 €

VÝBORNÁ PONUKA! PREDAJ dve samostatné bytové jednotky, Dolná Streda Viac na: https://www.zoznamrealit.sk/vyborna-ponuka-predaj-dve-samostatne-bytove-jednotky-dolna-streda-635291

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami v obci Dolná Streda, okres Galanta. Krásny veľký slnečný pozemok o výmere 1755m2 poskytne dostatočný priestor na oddych, relax, pohodu a rôzne športové ativity. Na pozemku je dostatok parkovacieho miesta pre viacero áut, v prednej časti sa nachádza aj prístrešok pre jedno auto. Dom je zabezpečený zabezpečovacím zariadením, elektrickým vrátnikom, posuvnou automatickou bránou.
Dispozícia rodinného domu: vstupná chodba, vstup do pivnice cca 30m2, tri samostatné nepriechodné izby, jedna menšia izba vhodná ako detská izba-pracovňa, kúpelňa so sprchovým kútom a WC, samostatné WC, komplet zariadená kuchyňa s výstupom na zastrešenú terasu so sedením, technická miestnosť spojená so špajzou.
Druhá bytová jednotka ma samostatný vstup: vstupná chodba, priestranná kúpelňa s WC a sprchovým kútom, obývačka spojená s veľkou kuchyňou, samostatná izba prechodná z obývačky. Bytová jednotka disponuje samostatným kúrením (plynový kotol aj s ohrevom vody) a klimatizačnou jednotkou.
K domu prislúcha priestranná garáž na parkovanie 3 áut s montážnou jamou, v zadnej časti miestnosť slúžiaca ako sklad. Možnosť parkovania aj pozdĺž celého domu.
Priestranný pozemok je ohradený plotom a vysadený tujkami, okrasnými drevinami. V zadnej časti pozemku sú ovocné stromy. Možnosť využitia záhrady aj na úžitkovú záhradu (pestovanie zeleniny a iné). Na pozemku sa nachádza vŕtaná studňa s čerpadlom.
Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom s ohrevom vody. Dom je napojený na obecnú vodu, kanalizáciu, elektriku, plyn, studňu.
Mesačné nízke náklady na bývanie cca 200,-€ pre obidve bytové jednotky.
FOTKY možné poslať na vyžiadanie e-mailom.


Dolná Streda má dobrú polohu, od Serede je vzdialená 2km, od Galanty 10km, od TT 20km, od Nitry 30km, od Bratislavy 65km. Dobrá dostupnosť je na R1 a D1.

V prípade záujmu o informácie alebo obhliadku ma neváhajt kontaktovať Hašáková Judita.

CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A ŽIADOSTI K ZÁPISU DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ.
V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU.

Viac na: https://www.zoznamrealit.sk/vyborna-ponuka-predaj-dve-samostatne-bytove-jednotky-dolna-streda-635291

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 755 m2
Úžitková plocha 632 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Energetický certifikát B

Kontaktné údaje

maxxreality.sk, s.r.o.

Judita Hašáková

zobraziť telefón