logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Vajkovce, 1 m², Pôvodný stav ID: 2137349

Lokalita: Vajkovce
Ulica: Vajkovce
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.06.2021
1 m2
155 000 €

Na predaj rodinný dom Vajkovce

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj dom vo Vajkovciach. Zastavaná plocha domu je 150m2. Celková úžitková plocha je  300m2. Dom je dvojpodlažný,čiastočne  podpivničený. Na 1.PP sa nachádza práčovňa, dielňa, technická miestnosť, v ktorej sa nachádzajú kondenzačné plynové kotly - vykurovanie, ohrev vody- elektrcký bojler, pivnica, bar, posilňovňa, sauna, bazén, sprchovací kút. 1. NP pozostáva z obývačky prepojenej s kuchyňou, špajze, chodby a toalety. 2. NP - 3 izby, kúpeľňa(vaňa, sprchovací kút, toaleta). Okná sú drevené v pôvodnom stave. Strecha je škridlová. Súčasťou domu je garáž o rozlohe 3x12,5m2. Pozemok je rovinatý o rozlohe 10,5 ára, na ktorom sa nachádza bazén(3,5x5 hĺbka 1,4m2), altánok. 

Dom je možné kúpiť len v hotovosti. Cena domu je 155.000,-Eur vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.V cene sú zahrnuté právne služby(kúpne zmluvy, návrh na vklad na kataster)
V realitnej kancelárii TVOJE BÝVANIE s.r.o.  máte všetko pod jednou strechou (Predaj, Prenájom, Kúpu  Nehnuteľností, vyriešenie Stavebného Povolenia až po Výstavbu Domu, vybavenie Hypotéky -  špecialistami na hypotéky s 24 ročnými skúsenosťami, Poistenie Domu a Vinkuláciu pre banku)  Poskytujeme právne služby zdarma(Vyhotovíme kúpne zmluvy o predaji nehnuteľnosti, návrh na vklad na kataster)

Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Stav: pôvodný, Celková plocha: 150 m2

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Tvoje Bývanie s.r.o.

Mariana Diežková

zobraziť telefón