logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Valaská Belá, 149 m², Pôvodný stav ID: 2136140

Lokalita: Valaská Belá
Výmera pozemku: 149 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.06.2021
0 m2
18 000 €

ZNÍŹENÁ CENA ! Rodinný domček v obci Valaská Belá.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Chcete rodinný dom alebo nehnuteľnosť vhodná na podnikanie či ako chalupu v okrese Prievidza? AllRisk Slovakia Reality Vám ponúka na predaj vidiecky domček nachádzajúci sa na slnečnom pozemku v obci Valaská Belá.
Dom leží na rovinatom pozemku o celkovej výmere 149m2. Samotný domček je vhodný na rekonštrukciu. Po rekonštrukcii môže slúžiť ako chalupa. Má zavedené všetky IS, odpady sú vyvedené do septiku. K rodinnému domu prislúcha aj menšia záhradka. Samotná lokalita domu je veľmi atraktívna a to hneď z niekoľkých dôvodov. V obci sa nachádza sklársky skanzen, lyžiarske stredisko Homôlka. Jadro obce je obklopené Zliechovskou hornatinou, Nitrickými vrchmi a Malou Magurou. Na juhu a juhovýchode susedí oblasť Hornonitrianskej kotliny.
V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok volajte, alebo píšte SMS na tel. 0949 293 516, prípadne napíšte email: sarkoziova.ivona@allriskslovakia.sk, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím, môžete súčastne využiť naše bezplatné služby - Hypotekárny úver, Znalecký posudok, Poistenie nehnuteľnosti.... a všetky potrebné dokumenty k prevodu nehnuteľnosti.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 149 m2
Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.

Ivona Šarkoziová

zobraziť telefón