logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Matúškovo, 235 m², Pôvodný stav ID: 2135605

Lokalita: Matúškovo
Ulica: Matúškovo
Zastavaná plocha: 121 m2
Výmera pozemku: 822 m2
Úžitková plocha: 235 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.06.2021
235 m2
138 000 €

NA PREDAJ - Priestranný rodinný dom v tichej lokalite obce Matúškovo

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkam na predaj kompletne zariadený 4 izbový rodinný dom s 2 garážami a úžitkovou záhradou, v tichej lokalite obce Matúškovo.
Ponúka kombináciu pohodlného bývania v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, a dobrej dostupnosti do okolitých miest, s možnosťou obojsmerného napojenia na R1 a D1.

Rodinný dom stojí na pozemku s ideálnou výmerou 822 m2, pozostáva z dvoch podlaží a bol navrhnutý so zreteľom na bývanie viacčlennej rodiny. Úžitková plocha je 235 m2 a zastavaná 121 m2.

Prízemie slúži predovšetkým ako technické zázemie domu. Nachádza sa tu letná kuchyňa s výhľadom do záhrady a s východom na zatvorenú krytú terasu. Súčasťou prízemia je aj špajza, malá dielnička, kotolňa na tuhé palivo a garáž s jedným parkovacím státím. V kuchyni sa nachádza kvalitný americký plynový kotol, ktorý vykuruje celý dom prostredníctvom otvoreného systému ústredného kúrenia, napojeného na oceľové radiátory a vykurovacie panely v garáži a spodnej izbe, ktorá v súčasnosti slúži ako sklad. Veľká kotolňa s kotlom na tuhé palivo (drevo aj uhlie), ktorý je prepojený na ústredné kúrenie, umožňuje doplnkové vykurovanie celého domu, a tým pomáha znižovať náklady na vykurovanie.
Predný vchod do domu so zádverím priamo prepája prízemie a poschodie otvoreným schodiskom, čo umocňuje vzdušnosť a veľkorysosť celého priestoru.
Na poschodí sa nachádzajú 2 spálne, obývacia izba, kuchyňa s jedálenským kútom a špajzou, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC.
Dom je v udržiavanom pôvodnom stave s menšími úpravami - plastové vchodové dvere, plávajúce podlahy v izbách na poschodí, kvalitné drevené okná s dvojvrstvovým zasklením, vonkajšie bubnové drevené žalúzie, drevené interiérové dvere, kompletné inžinierske siete, pri dome je kopaná studňa s hĺbkou 9 m aj narážaná studňa s hĺbkou 42 m, kanalizácia pred domom a žumpa.
K domu patrí aj samostatne stojaca zateplená garáž s vlastným vykurovaním na tuhé palivo (s 1 parkovacím státím), ktorá sa v súčasnosti využíva ako dielňa. Ďalšie hospodárske budovy – čiastočne podpivničený sklad a v záhrade sklad náradia.

Ak žijete v neustálom kolobehu a hľadáte kľudné bývanie s priestorom na oddych a relax po práci, dohodnite si obhliadku a príďte sa pozrieť osobne.

Cena je 138 000 € vrátane všetkého zariadenia. Pri vážnom záujme a rýchlom jednaní je možná dohoda na cene výhodná pre obe strany. Cena je stanovená vrátane kompletného právneho servisu realitnej kancelárie FinMan Reality, s.r.o.
Maklérkou pre túto nehnuteľnosť je Alena Kontárová, 0908 78 11 48.
V prípade záujmu Vám bezplatne vybavím úver alebo dofinancovanie s najnižším úrokom na trhu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 822 m2
Úžitková plocha 235 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

FinMan Reality, s.r.o

Alena Kontárová

zobraziť telefón