logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Prievidza, 50 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2134796

Lokalita: Prievidza
Ulica: Lúčna
Úžitková plocha: 50 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.06.2021
50 m2
Cena na vyžiadanie

REZERVONANÉ 2 izbový byt, 50 m2 ul. Lúčna - sídl. Žabník - PRIEVIDZA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Správna voľba.

Atypický priestor, intenzívne kontrasty a originálne nápady – tak by sa dal charakterizovať 2- izbový byt na 3. poschodí o rozlohe 50 m2 s balkónom.
Majitelia bytu, mali jasnú predstavu o vytvorení útulného, moderného bývania s dynamickými prvkami. Vytvorili pocit harmonického pohodlia s perfektnou kombináciou gresovej dlažby, dreva . Pocit jedinečnosti vstupuje do hry už pri vstupe do bytu, do ktorého vchádzate cez bezpečnostné dvere. Vstavané skrine, drevené interiérové dvere , drevené parkety s gresovou dlažbou, tvoria veľmi inšpiratívnu hru s celým priestorom. Miestnosti ponúkajú veľkorysý priestor, do ktorého počas celého dňa prenikajú slnečné lúče cez plastové okná a cez celo presklenený balkón. Kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi a jedálenským kútom pôvabne zapadla do celkového farebného konceptu interiéru a je zároveň pýchou pani majiteľky. Pohodlie na relax nájdete aj kúpeľni a toalete, ktoré sú od seba oddelené a tak poskytujú súkromie. Majiteľom sa podaril vytvoriť nádherný priestor, ktorý prekypuje originálnymi nápadmi s nevšednými priestormi ktorý je pre mnohých z Vás zdrojom inšpirácie.

Pokiaľ Vám imponujú čisté a jednoduché línie a tvary tento byt je stvorený práve pre Vás. Minimalistický štýl podriaďuje všetko funkčnosti a praktickému využitiu. Čistý, jednoduchý a ambiciózny.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 50 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 3

Kontaktné údaje

PASTOROK REALITY s.r.o.

PASTOROK REALITY s.r.o.

zobraziť telefón