logo reality.sme.sk

Garsónka, Bratislava-Petržalka, 29.50 m², Pôvodný stav ID: 2134403

Lokalita: Bratislava-Petržalka
Ulica: Fedinova
Úžitková plocha: 29.50 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 24.06.2021
29,5 m2
100 990 € mesačne

Predaj garsónka - slnečná s klimatizáciou po čiastočnej rekonštrukcii - Fedinova ulica Petržalka

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj slnečnú garsónku s úžasným výhľadom v atraktívnej lokalite v Bratislave-Petržalke, na Fedinovej ulici.

Nachádza sa na 12. p zrekonštruovaného / zatepleného domu, s južnou orientáciou. Má zánovnú kuchynskú linku, nové stierky, plávajúcu podlahu, plastové okná, zasklenú loggiu a klimatizáciu. Kúpeľňa a toaleta je v čistom, udržiavanom stave, ponúka priestor na realizáciu rekonštrukcie podľa vlastných predstáv.
K bytu patrí pivničná kobka.

Podlahová plocha: 29,5m2.

Stav objektu: zateplený panelový dom

Byt je ihneď obývateľný, bez tiarch, pripravený aj na hypotekárne financovanie.

Cena 100 990 €

Kontakt a obhliadka: 0918 262 418


PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS?

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou.

Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite (pokiaľ nie sú v procese rekonštrukcie).

Pri rekonštrukciách nehnuteľností si dávame mimoriadne záležať na kvalite prác a použitých materiálov. Rekonštrukcie navrhuje priamo náš interný tím dizajnérov a architektov. Môžete sa spoľahnúť na účelové riešenia a nadčasový dizajn, ktorý sa vám bude páčiť aj o 10 rokov.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú!

Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovieme všetky otázky.

REINS
Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 29,5 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

REINS GROUP

REINS GROUP (MT)

zobraziť telefón