logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Bratislava-Ružinov, 102.50 m², Projekt ID: 2134237

Lokalita: Bratislava-Ružinov
Ulica: Prístavná
Úžitková plocha: 102.50 m2
Stav nehnuteľnosti: Projekt
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.06.2021
102,5 m2
369 900 €

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE PRI DUNAJI V PRÉMIOVOM PROJEKTE - 3 IZBOVÝ BYT, 102,5 M2 *PARKING V CENE*

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj nadštandardné byty a ateliéry v pripravovanom projekte Prístavná 1 situovanom vo vyhľadávanej mestskej časti, v Ružinove. Komplex zložený z dvoch blokov, rezidenčného a kancelárskeho, je dielom oceňovaného bratislavského štúdia AVK Architects. Súčasťou rezidenčnej časti je 95 nadštandardných bytov a ateliérov, ktoré svojim dispozičným riešením a veľkorysými výmerami ponúknu svojim obyvateľom unikátne a komfortné bývanie s výhľadmi na Dunaj z perspektívy Zimného prístavu. 


VYSOKÝ (NAD)ŠTANDARD BYTOV:

Každý byt sa predáva vo vysokom štandarde, ktorého súčasťou je stropné chladenie ako účinnejšia alternatíva klimatizácie, či externé hliníkové žalúzie. V cene bytu je aj pivničná kobka. Byty sú veľkometrážne a sú navrhnuté tak, aby disponovali dostatkom úložného priestoru. Poskytujú pocit väčšieho priestoru a vzdušnosti v podobe vysokých stropov.

POPIS LOKALITY:

Lokalita s potenciálom, ktorá je súčasťou novovznikajúceho bratislavského downtownu s vynikajúcou dostupnosťou do všetkých častí mesta a na diaľnicu D1.

Projekt umiestnený v bezprostrednej blízkosti bratislavského Zimného prístavu bude patriť do zóny rozširujúceho sa nového downtownu. Developer počítal s nasledujúcim zatraktívnením Prístavnej ulice, s úpravou nábrežia a rozvojom blízkeho okolia. Bratislavské nábrežie ako jedna z najatraktívnejších lokalít sa postupnou revitalizáciou stáva najdôležitejším mestským verejným priestranstvom. Navyše, miesto, ktoré je len na skok od bratislavských business a administratívnych centier s rýchlym napojením na diaľnicu D1 zvyšuje záujem o bývanie nielen u mladých, dynamických ľudí, ale stáva sa lákavým pre všetky kategórie. 

-----------------------------------------------

BYT B1.308, 3-IZBOVÝ, 3. NP, PLOCHA INTERIÉRU: 67,7 m2 , BALKÓN 32,7 m2, KOBKA 2,1 m2.

CENA: 369.900 eur

ČASOVO OBMEDZENÝ BONUS! Parkovacie miesto v hodnote 22.000 EUR zadarmo pri kúpe 3 izbového bytu!


-----------------------------------------------

Ponuka bytov je limitovaná. V prípade záujmu prosím kontaktujte predajcu:

Mgr. Adriána Kminiaková

+421 917 525 744, adriana.kminiakova@brothersreal.com


www.brothersreal.com

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 102,5 m2
Stav nehnuteľnosti Projekt

Kontaktné údaje

BROTHERS

Mgr. Adriana Kminiaková

zobraziť telefón