logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Dunajská Streda, 222 m², Novostavba ID: 2133913

Lokalita: Dunajská Streda
Ulica: Dunajska Streda
Výmera pozemku: 1147 m2
Úžitková plocha: 222 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.06.2021
222 m2
437 500 €

DIZAJNOVÝ BUNGALOV, DUNAJSKÁ STREDA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj moderný rodinný dom nachádzajúci sa v meste Dunajská Streda. Nadštandardný bungalov je zhotovený z kvalitných materiálov a svojím dizajnom zaujme aj náročných klientov preferujúcich luxus, čisté línie v kombinácii s vymoženosťami polointeligentného domu.

Pri vstupe sa nachádza praktický šatník a toaleta pre hostí. Po pravej strane je umiestnená spoločensko-nočná časť, na ľavej je suchou nohou vstup do dvojgaráže, technické zázemie s práčovňou a miestnosť pre účely kancelárie. Srdcom domu je veľkorysá obývacia zóna s kuchyňou a jedálenskou časťou s výmerou takmer 60 m2 s priamym vstupom na krytú terasu. Veľkoformátové hliníkové okná poskytujú dostatok denného svetla a v kombinácii s jemnými pastelovými tónmi interiéru pôsobí celý priestor vzdušne a mimoriadne kompaktne. Nočná časť disponuje hlavnou spálňou so šatníkom a privátnou kúpeľňou, tak isto je umožnený vstup na terasu. Zvyšné dve spálne, určené ako detské izby, majú spoločnú kúpeľňu.

Interiér, z rúk skúsených dizajnérov, spája nadčasový dizajn a maximálne pohodlie. Dominujú svetlé odtiene prírodných farieb použité na kuchynskej časti a ladiace s kvalitnou talianskou dlažbou, či príjemným obkladom na stenách. Táto kombinácia vytvára atmosféru celého domu. Pri realizácii bungalovu bol kladený dôraz na použitie najkvalitnejších a najmodernejších technológii dostupných na trhu.

Veľkorysá záhrada s automatickou závlahou je priam oázou pokoja po náročnom dni, dostatok priestoru ocenia nielen deti, ale aj nadšenci preferujúci aktívny odpočinok pri záhradných prácach. Parkovanie je zabezpečené v garáži dvomi parkovacími miestami, priamo na pozemku je možnosť ďalšieho vonkajšieho parkovania.

• 222 m2, 4 izby
• krytá terasa
• dizajnový interiér
• klimatizácia
• Hansgrohe batérie
• elektricky ovládané žalúzie
• kamerový systém
• alarm Jablotron
• tepelné čerpadlo Daikin
• zavlažovací systém v záhrade

LOKALITA – Dunajská Streda
Okresné mesto Dunajská Streda leží na južnom Slovensku na Podunajskej nížine v približnom strede Žitného ostrova. Vzdialenosť do Bratislavy je 45 km.
Obľúbeným cieľom regiónu sú termálne kúpaliská a vodné mlyny. Thermalpark Dunajská Streda poskytne aktívny odpočinok pre všetkých členov rodiny. Množstvo bazénov, saunový svet, športové ihriská, máte sa na čo tešiť. Svoju pozornosť si zaslúži aj Vodný mlyn v Dunajskom Klátove či Vodný mlyn v Tomášikove.
Neďaleké Gabčíkovo láka okrem vodného diela aj pôvodne renesančným kaštieľom zo 17. storočia postaveným na mieste bývalého gotického vodného hradu s chráneným anglickým parkom a termálnym kúpaliskom.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 1 147 m2
Úžitková plocha 222 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

Slovakia Sotheby's Int. Realty

Elena Mareková

zobraziť telefón