logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Modrý Kameň, 743 m², Pôvodný stav ID: 2133503

Lokalita: Modrý Kameň
Ulica: neznama
Zastavaná plocha: 603 m2
Úžitková plocha: 743 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.06.2021
743 m2
90 000 €

TU reality ponúka na predaj príjemný rodinný dom o výmere 200m2 v blízkosti centra malebného mestečka Modrý Kameň

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

TU reality Vám ponúka exkluzívne veľmi príjemný rodinný dom s okrasnou záhradou v malebnom historickom mestečku v okrese Veľký Krtíš a to v Modrom Kameni.
Ide o rodinný dom postavený z tehál v 70 rokoch. V nehnuteľnosti sa nachádza 6 izieb, 2x plnohodnotná kuchyňa, 2x kúpeľňa, 2x oddelené wc. Podpivničený je do 1/3 domu. V pivnici je osadená kotolňa v ktorej nájdeme elektrický kotol a kotol na tuhé palivo. Dom má sedlovú strechu zachovalé trámy a nový šindeľ. Na povale domu sa nachádzajú dve veľkorysé manzardky a veľký úložný priestor. V celom dome sú pôvodné zrekonštruované drevené okná, drevené parkety, pvc a keramická dlažba. Kúrenie je riešené kotlom buď na tuhé palivo v kombinácii s elektrickým kotlom, alebo v každej miestnosti sú osadené úsporné infrapanely na nočný prúd.
Na pozemku tohto príjemného domu nájdeme dreváreň a garáž. Záhrada je okrasná s ovocnými stromami a kvetmi. Celý pozemok je oplotený. Susedia sú príjemní ničím nerušené prostredie. Nehnuteľnosť sa nachádza len pár metrov od centra mestečka Modrý Kameň nad ktorým sa rozprestiera mohutný hrad Modrý Kameň.
Odporúčame pre mladé rodinky, ktoré chcú kľud a zároveň mať všetko po ruke ako napríklad školy, škôlky, banky, pošta, obchody, kultúrne vyžitie a mnoho ďalšieho.
Energetický certifikát nebol predložený. Pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom TU reality Vám zabezpečíme kompletný právny servis a prevedieme Vás aj katastrálnym konaním. Tak isto uhrádzame aj poplatok za vklad do katastra. Bližšie informácie Vám poskytneme na pitonakova@tureality.sk, 0949 282 970

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 6
Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 743 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

TUreality s.r.o.

Denisa Pitoňáková

zobraziť telefón