logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Drietoma, 100 m², Pôvodný stav ID: 2132704

Lokalita: Drietoma
Zastavaná plocha: 100 m2
Výmera pozemku: 840 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.06.2021
100 m2
75 000 €

Na predaj rodinný dom, pozemok 840 m2, Drietoma

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na predaj starší rodinný dom s veľkým pozemkom o výmere 840 m2 v obci Drietoma.

Dom so zastavanou plochou 100 m2 je samostatne stojaci, jednopodlažný. Dispozične pozostáva z chodby, kuchyne, komory, obývacej izby, spálne, kúpeľne s vaňou. Na povale sa nachádzajú úložné priestory. Patrí k nemu aj hospodárska budova a dielňa.

K domu patrí rovinatý pozemok o výmere 840 m2, pred domom sa nachádza predzáhradka. Prístup je bezproblémový, z obecnej cesty.

Dom je klasickej murovanej konštrukcie z r. 1960, je v pôvodnom stave, určený na rekonštrukciu. Ohrev vody el. bojlerom, kúrenie plynové, možné kúrenie aj tuhým palivom. Dom je napojený na inžinierske siete – plyn, el., verejný vodovod a možné je aj pripojenie na verejnú kanalizáciu.

Dom sa nachádza v rozvinutej obci Drietoma s bohatým kultúrnym a spoločenským životom. V obci sa nachádza základná škola, škôlka, reštaurácie, rôzne obchody a služby, športoviská… Výhodou je veľmi dobré spojenie s Českou republikou a napojenie na D1.

Pri rýchlom jednaní cena dohodou.

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa! V cene je zahrnuté hypotekárne poradenstvo, provízia realitnej kancelárie, vyhotovenie kúpnych zmlúv a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 840 m2
Úžitková plocha 100 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát G

Kontaktné údaje

KAPPA Reality, s.r.o.

Natália Gugová

zobraziť telefón