logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Bratislava-Nové Mesto, 80.60 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2132685

Lokalita: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Vajnorská
Úžitková plocha: 80.60 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.06.2021
80,6 m2
1 €

3 izbový tehlový zrekonštruovaný prízemný byt so samostatným wellnessom, 3 parkovacími státiami, samostatnou záhradou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj veľmi atypickú nehnuteľnosť v rámci Bratislavy, 3 izbový tehlový zrekonštruovaný prízemný byt so samostatným wellnessom, 3 parkovacími státiami, samostatnou záhradou s celoročne obývateľnou chatkou na Vajnorskej ulici, Nové mesto.
+ tiché zelené prostredie.
+1/3.
+ podlahová plocha bytu vo výmere 80,6 m2, wellness 11 m2, záhrada 200m2, chatka s krytou terasou 40 m2, parking 55 m2.
+ orientácia východ, západ
+ v bytovom dome je správca, ktorý sa stará o údržbu a správu bytového domu a pozemku.

dispozičné riešenie bytu:
byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky so vstupom z chodby prepojenou s kuchyňou, 2x spálne so samostatným vstupom orientácia východ, ďalej j kúpeľne so sprchovým kútom, samostatnej toalety. K bytu patrí aj pivnica v spoločných priestoroch na prízemí oproti bytu. Wellness v pivničných priestoroch s bezpečnostnými dverami. Vedľa bytového domu sa nachádza oplotená záhrada s celoročne obývateľnou drevenou chatkou s elektrinou a vodou s terasou s krbom.
Vybavenie bytu:
plastové okná, podlaha drevená, kúpeľňa kachličky, kuchyňa s umývačkou riadu, chladnička, kompletne zariadená, vlastné kúrenie. Mesačné náklady na nehnuteľnosť 1 osoba 100 eur vrátane vykurovania a prevádzky. Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný, zateplenie minerálnou vlnou, nová strecha, kompletne vymenené stúpačky. Byt je kompletne nanovo vymaľovaný. Cena dohodou
Lokalita:
Bytový dom sa nachádza na Vajnorskej ulici pri Bratislavskej teplárenskej spoločnosti v komplexe 3 nízko podlažných bytových tehlových domov. Tento komplex bol postavený približne v roku 1978 pre „ vybratých“ zamestnancov bývalého štátneho podniku Západoslovenské energetické závody.
Vajnorská ulica je ulica v Bratislave na rozhraní mestských častí Ružinov a Nové Mesto. Je to jeden z hlavných dopravných ťahov vo východnej časti mesta. Začína sa pri Trnavskom mýte, pokračuje pri nákupnom centre Polus City Center pri jazere Kuchajda a končí sa na spojnici s ulicou Rožňavská. Tvorí podstatnú časť tzv. vajnorskej električkovej radiály.
Vajnorská ulica je nielen veľmi dlhou, ale aj veľmi heterogénnou ulicou. Kým jej úvodná časť od Trnavského mýta po Bajkalskú ulicu má veľkomestský charakter vďaka hustej blokovej zástavbe, medzi Bajkalskou a Tomášikovou sa začína štruktúra rozvoľňovať. Za Tomášikovou sa mení na cestu prechádzajúcu priemyselnou oblasťou. Realizované a pripravované zmeny ju čoskoro zmenia na príťažlivý mestský bulvár.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 80,6 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

RK Mária Barteková

Mgr. Mária Barteková

zobraziť telefón