logo reality.sme.sk

Apartmán, 111 m², Novostavba ID: 2132463

Ulica: Opcina Povljana
Úžitková plocha: 111 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.06.2021
111 m2
348 876 €

HR/Povljana - Predaj 4i apartmánu s balkónom a terasou priamo na pláži

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ak hľadáte úplne nový apartmán s priamym vstupom na pláž, ktorý bude k dispozícii už túto letnú sezónu, ktorý si môžete zariadiť podľa vašich predstáv - tak máme pre Vás skvelú ponuku.
Apartmány sa nachádzajú v prvom rade od mora. Poskytujú nádherné výhľady na more a susedné ostrovy.
V exkluzívnom zastúpení od developera projektu, máme mimoriadnu ponuku apartmánov v luxusnom apartmánovom dome v časti ostrova Povljana, ktorého výstavba sa práve finišuje.
V bytovom dome sa nachádza 6 štvorizbových apartmánov, každý s terasou a veľkou pivnicou. Celý dom je postavený z kvalitných materiálov a každý z apartmánov dokončený do štandardu - kompletne vybavená kúpeľňa s toaletou, obklady, dlažba, keramické podlahy, dvere, podlahové kúrenie, v spálňach plávajúca podlaha a elektrické radiátory, klimatizácia v každej izbe, predpríprava na kuchyňu, hliníkové okná a sklenené zábradlia, bezpečnostné a protipožiarne dvere, elektrický vrátnik na otváranie vchodu. Ku každému z apartmánov je v cene zahrnuté už aj 1 parkovacie státie a taktiež pivničná kobka - ktorá sa nachádza priamo v budove apartmánového domu.V prípade záujmu možnosť zmeny štandardu v bytoch za príplatok. Holodom už je aktuálne dokončený spolu aj s fasádou - pracuje sa na finalizácii vnútorných priestoroch. Napojený je aj na kanalizáciu.

Spodné apartmány disponujú terasou, navyše svojou veľkou predzáhradkou, ktorá bude oplotená( možnosť výberu plotu) a budú spravené prípojky na vodu z vonkajšej časti domu. Možnosť vlastného bazéna ( predpríprava spravená).K ostatným prislúchajú balkóny a najvyššie disponujú priestrannou terasou s priamym výhľadom na more.
Všetky apartmány sú plne klimatizované, na oknách sú inštalované sieťky a vonkajšie elektrické rolety a na terasách a balkónoch vonkajšie elektrické žalúzie.

Apartmán A3 s veľkosťou 111,9m2 nachádzajúci sa na 1. poschodí je 4izbový a pozostáva z:
- priestranná obývacia miestnosť spojená s kuchyňou z ktorej sa vychádza na krytú terasu,
- 3 samostatné spálne
- 2 samostatné kúpeľne spojené s WC - jedna sa nachádza v najväčšej spálni
- krytá terasa (13.92m2) s priamym výhľadom na more
- samostatný priestranný balkón ( vchod z najväčšej spálne)
- vlastné parkovacie miesto hneď vedľa apartmánu
Pôdorys sa nachádza vo fotogalérii.

K apartmánu prislúcha murovaná pivnica o velkosti 12,95m2.

Mesačné náklady sa vyrátavajú nasledovne : 0,5 € / m2 + zálohové platby za elektrinu a internet. Internet je možný od Telekomu

Kompletná cena vrátane parkovacieho státia, pivnice a provízie je vo výške 348 876€ . Možnosť odpočtu DPH(Chorvátsko má 25% DPH)

Financovanie - pri podpise Rezervačnej zmluvy sa skladá záloha vo výške 5 000€. Pri odovzdaní apartmánu 75% zo zvyšnej sumy a po kolaudácii sa dopláca zvyšná časť 25% z kúpnej ceny.

Povljana je vyhľadávaná časť ostrova Pag v tesnej blízkosti ostrova Vir s výbornou vybavenosťou , obchodmi, kaviarňami, reštauráciami, promenádou, množstvom krásnych pláži vzdialená len 675 km od Bratislavy. Svojou polohovou patrí nielen medzi vychytené dovolenkové destinácie na nerušený relax a oddych ale zároveň sa stáva vynikajúcou investičnou príležitosťou na prenájom.
Kompletná cena apartmánov je aj s parkovacím státím a pivnicou (vrátane provízie a DPH - možnosť odpočtu DPH). V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj služby ohľadne ďalšieho prenájmu.
V prípade záujmu o viac informácii alebo obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel.čísle : +421 910 960 004.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Počet terás 1
Úžitková plocha 111 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 1

Kontaktné údaje

Domy pre ľudí s.r.o.

Mgr. Juraj Novotný

zobraziť telefón