logo reality.sme.sk

Apartmán, 112 m², Novostavba ID: 2132460

Ulica: Opcina Povjlana
Úžitková plocha: 112 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.06.2021
112 m2
447 150 €

POVLJANA / CHORVÁTSKO - Predaj 4i apartmánu s terasou a predzáhradkou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ak hľadáte úplne nový apartmán s priamym vstupom na pláž, ktorý bude k dispozícii už túto letnú sezónu, ktorý si môžete zariadiť podľa vašich predstáv - tak máme pre Vás skvelú ponuku.
Apartmány sa nachádzajú v prvom rade od mora. Poskytujú nádherné výhľady na more a susedné ostrovy.
V exkluzívnom zastúpení od developera projektu, máme mimoriadnu ponuku apartmánov v luxusnom apartmánovom dome v časti ostrova Povljana, ktorého výstavba sa práve finišuje.
V bytovom dome sa nachádza 6 štvorizbových apartmánov, každý s terasou a veľkou pivnicou. Celý dom je postavený z kvalitných materiálov a každý z apartmánov dokončený do štandardu - kompletne vybavená kúpeľňa s toaletou, obklady, dlažba, keramické podlahy, dvere, podlahové kúrenie, v spálňach plávajúca podlaha a elektrické radiátory, klimatizácia v každej izbe, predpríprava na kuchyňu, hliníkové okná a sklenené zábradlia, bezpečnostné a protipožiarne dvere, elektrický vrátnik na otváranie vchodu. Ku každému z apartmánov je v cene zahrnuté už aj 1 parkovacie státie a taktiež pivničná kobka - ktorá sa nachádza priamo v budove apartmánového domu.V prípade záujmu možnosť zmeny štandardu v bytoch za príplatok. Holodom už je aktuálne dokončený spolu aj s fasádou - pracuje sa na finalizácii vnútorných priestoroch. Napojený je aj na kanalizáciu.

Spodné apartmány disponujú terasou, navyše svojou veľkou predzáhradkou, ktorá bude oplotená( možnosť výberu plotu) a budú spravené prípojky na vodu z vonkajšej časti domu. Možnosť vlastného bazéna ( predpríprava spravená).K ostatným prislúchajú balkóny a najvyššie disponujú priestrannou terasou s priamym výhľadom na more.
Všetky apartmány sú plne klimatizované, na oknách sú inštalované sieťky a vonkajšie elektrické rolety a na terasách a balkónoch vonkajšie elektrické žalúzie.

Apartmán A2 s veľkosťou 112,66m2 nachádzajúci sa na prízemí je 4izbový a pozostáva z:
- priestranná obývacia miestnosť spojená s kuchyňou z ktorej sa vychádza na krytú terasu,
- 3 samostatné spálne
- 2 samostatné kúpeľne spojená s WC( jedna sa nachádza v najväčšej spálni)
- technická miestnosť alebo sklad - možnosť prerobenia na šatník
- krytá terasa (13.m2) s priamym výhľadom na more( spolu má krytá a nekrytá terasa výmeru 26,92m2)
- oplotená predzáhradka o výmere 180m2 s vonkajšími prípojkami na vodu, predpríprava na bazén.
- vlastné parkovacie miesto hneď vedľa apartmánu
Pôdorys sa nachádza vo fotogalérii.

K apartmánu prislúcha murovaná pivnica o velkosti 26,6m2.

Mesačné náklady sa vyrátavajú nasledovne : 0,5 € / m2 + zálohové platby za elektrinu a internet. Internet je možný od Telekomu

Kompletná cena vrátane parkovacieho státia, pivnice a provízie je vo výške 447 150€ . Možnosť odpočtu DPH(Chorvátsko má 25% DPH)

Financovanie - pri podpise Rezervačnej zmluvy sa skladá záloha vo výške 5 000€. Pri odovzdaní apartmánu 75% zo zvyšnej sumy a po kolaudácii sa dopláca zvyšná časť 25% z kúpnej ceny.

Povljana je vyhľadávaná časť ostrova Pag v tesnej blízkosti ostrova Vir s výbornou vybavenosťou , obchodmi, kaviarňami, reštauráciami, promenádou, množstvom krásnych pláži vzdialená len 675 km od Bratislavy. Svojou polohovou patrí nielen medzi vychytené dovolenkové destinácie na nerušený relax a oddych ale zároveň sa stáva vynikajúcou investičnou príležitosťou na prenájom.
Kompletná cena apartmánov je aj s parkovacím státím a pivnicou (vrátane provízie a DPH - možnosť odpočtu DPH). V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj služby ohľadne ďalšieho prenájmu.
V prípade záujmu o viac informácii alebo obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel.čísle : +421 910 960 004

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Úžitková plocha 112 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Domy pre ľudí s.r.o.

Mgr. Juraj Novotný

zobraziť telefón