logo reality.sme.sk

Mezonet, Malacky, 111 m², Pôvodný stav ID: 2131219

Lokalita: Malacky
Ulica: Radlinského
Úžitková plocha: 111 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.06.2021
111 m2
155 000 €

Dražba mezonetového bytu o výmere 111m2 v Malackách

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ohodnocovaný byt č. 9 je novo vybudovaný z pôvodných povalových priestorov, nachádzajúci sa na 2 a 3 podkroví. Ide o mezonetový byt a dispozične pozostáva I. podkrovie: z 3 obytných miestností, zádverie, chodba, kuchyňa, kúpeľňa spolu s WC, samostatné WC, šatník, II.podkrovie galéria s výstupom po drevenom schodisku. Z obývacej miestnosti vedie schodisko drevenej konštrukcie bez podstupníc do obytného povalového priestoru. Obývacia miestnosť je prepojená s kuchyňou. Nameraná podlahová plocha bytu je 111 m2.

Vybavenie kuchyne – nachádza sa tu kuchynská linka v tvare U so zabudovanými spotrebičmi drez s pákovou batériou, sklokeramická varná doska, elektrická rúra, digestor, keramický obklad nad doskou, podlaha z keramickej dlažby.

Vybavenie kúpeľne – nachádza sa tu vaňa obložená keramickým obkladom, sprchový kút, umývadlo s pákovou batériou, osadený závesný záchod so zabudovanou nádržkou, keramický obklad stien do výšky stropu, podlaha z keramickej dlažby. V samostatnom WC osadený závesný záchod so zabudovanou nádržkou, keramický obklad stien, podlaha z keramickej dlažby.

Predmet dražby je murovanej konštrukcie, daný do užívania v roku 1932, neskôr bola prevedená nadstavba 3. NP a v roku 2017 bol zhotovený nový krov so zateplením.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 111 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

U9, a.s.

Mária Havrillová

zobraziť telefón