logo reality.sme.sk

Rodinná vila, Bratislava-Nové Mesto, 793 m², Pôvodný stav ID: 2130979

Lokalita: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Strážna
Zastavaná plocha: 475 m2
Výmera pozemku: 2592 m2
Úžitková plocha: 793 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.06.2021
793 m2
2 700 000 €

SVOBODA & WILLIAMS I 3-podlažný rodinný dom so 6 izbami s bazénom, saunou, jacuzzi a výhľadmi, Koliba, Bratislava

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Elegantne zasadený do svahu Koliby, v obklopení stromov a veľkorysého pozemku leží tento unikátny 3-podlažný rodinný dom so 6 izbami, klimatizáciou, saunou, bazénom, jacuzzi a niekoľkými terasami s nádhernými výhľadmi. Dom zabezpečuje maximálne komfortné a pokojné bývanie v jednej z najlukratívnejších lokalít hlavného mesta s dobrou dostupnosťou občianskej vybavenosti, centra mesta i prírodných rezervácií.

Rodinný dom sa skladá z podzemného a dvoch nadzemných podlaží, západné krídlo s fitness a saunou je dvojpodlažné. Dispozíciu 1. PP tvorí predsieň, práčovňa, kotolňa, dva sklady a veľkorysá garáž pre 3 autá. Na 1. NP sa nachádza vstupná hala, samostatná toaleta, 2x sklad, obývacia izba s krbom, kuchyňa s jedálňou a špajzou, toaleta, spálňa, samostatný walk-in šatník, kúpeľňa a vstup do wellness zóny s fitness, saunou Finskka a vírivkou. Z kuchyne a wellness zóny je možný vstup na vonkajšiu terasu a do záhrady, z obývacej izby zase na terasu s panoramatickými výhľadmi na mesto.
2. NP disponuje galériou, šatníkom s prechodom do kúpeľne, 4 izbami vrátane pracovne so vstupom na terasu a 2 kúpeľňami. Okolo 2. nadzemného podlažia vedú terasy s rôznymi orientáciami. Podkrovie má veľkosť 121 m2, čím ponúka množstvo úložného priestoru. Okrem garáže je možné parkovať (až 5 áut) na spevnenej ploche pred domom.

Na pozemku je tiež 11metrov dlhý bazén s elektricky ovládaným krytím s pasívnymi solárnymi lamelami, ktoré ohrievajú vodu. V záhrade sú desaťročné okrasné dreviny vrátane borovíc, cédra či japonských drevín. Spevnené plochy z českej žuly a trávniky s automatickou závlahou lemujú záhony levandulí, ruží a ovocných stromov. Súčasťou záhrady je aj záhradný domček pre náradie.

Absolútne súkromie domu zaručuje kvalitné oplotenie v kombinácii s kamenným múrom z devínskej žuly, ako i bezpečnostný a kamerový systém. Štandardom vybavenia sú drevené dubové a orechové parkety, dvere a zárubne z dubu, obklad a dlažba talianskej zn. Ariostea, kuchynská linka so spotrebičmi Miele a pracovnou doskou zo žuly. Smart Home systém v dome umožňuje inteligentné ovládanie osvetlenia, žalúzii, kúrenia i chladenia. Kúrenie je kombinované – podlahové aj radiátorové s plynovým kotlom a reguláciou doplnené o elektrické v kúpeľniach. Objekt má solárny ohrev vody s trubicovým solárnym panelom Viessmann a je tiež klimatizovaný stropným aj fancoilovým chladením.

Dom je situovaný na prestížnej bratislavskej adrese na Kolibe. Vďaka zasadeniu do svahu ponúka pozemok súkromie a množstvo zelene v okolí. Táto lokalita je zároveň iba na skok do centra mesta autom i MHD. Okolie ponúka veľa možností športového vyžitia – cykloturistiku, letné i zimné športy či prechádzky po rozľahlých lúkach kolibskej prírody. Súkromná anglická škôlka, potraviny, pekáreň a obľúbený rozľahlý park Gaštanica s detským ihriskom sú v pešej dostupnosti.

https://svoboda-williams.sk/predaj/rodinne-domy/detail/39710-strazna
ID 39710
--
Elegantly nestled into the hillside of Koliba, surrounded by trees and a generous plot lies this unique 3-storey house with 5 bedrooms, air conditioning, sauna, swimming pool, jacuzzi and several terraces with spectacular views. The house provides the ultimate in comfortable and peaceful living in one of the capital's most lucrative locations with good access to amenities, the city centre and nature reserves.

The house consists of a basement and two floors above ground, the west wing with fitness and sauna is two-storey. Disposition 1. PP consists of a hallway, laundry room, boiler room, two warehouses and a generous garage for 3 cars. On the 1st floor there is an entrance hall, separate toilet, 2x storage, living room with fireplace, kitchen with dining room and pantry, toilet, bedroom, separate walk-in wardrobe, bathroom and entrance to the wellness area with fitness, Finskka sauna and jacuzzi. From the kitchen and wellness area there is access to the outdoor terrace and garden, from the living room to the terrace with panoramic views of the city.
2. The 2nd floor has a gallery, a walk-in closet with a passage to the bathroom, 4 rooms including a study with access to the terrace and 2 bathrooms. Terraces with different orientations lead around the 2nd floor. The attic has a size of 121 m2, thus offering plenty of storage space. In addition to the garage, it is possible to park (up to 5 cars) on the paved area in front of the house.

On the property there is also an 11m long swimming pool with electrically controlled cover with passive solar lamellas that heat the water. In the garden there are ten-year-old ornamental trees including pine, cedar or Japanese trees. Paved areas of Bohemian granite and lawns with automatic irrigation line beds of lavender, roses and fruit trees. The garden also includes a garden shed for tools.

The absolute privacy of the house is guaranteed by the quality fencing in combination with a stone wall made of Devín granite, as well as a security and CCTV system. The standard furnishings are wooden oak and walnut parquet, doors and door frames made of oak, tiling and tiles of the Italian brand Ariostea, kitchen with Miele appliances and granite worktops. Smart Home system in the house allows intelligent control of lighting, blinds, heating and cooling. The heating is combined - floor and radiator with gas boiler and regulation supplemented by electric in the bathrooms. The property has solar water heating with a Viessmann tubular solar panel and is also air conditioned with both ceiling and fancoil cooling.

The house is situated in a prestigious Bratislava address in Koliba. Thanks to the setting into the hillside, the plot offers privacy and plenty of greenery in the surroundings. This location is also only a short drive to the city centre by car and public transport. The surrounding area offers many sporting opportunities - cycling, summer and winter sports or walks in the vast meadows of Koliba nature. A private English kindergarten, grocery, bakery and the popular Gaštanica park with a playground are within walking distance.

https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/houses/detail/39710-strazna
ID 39710

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 2 592 m2
Úžitková plocha 793 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate

zobraziť telefón