logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Oravská Poruba, 962 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2130886

Lokalita: Oravská Poruba
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 962 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.06.2021
962 m2
199 796 €

Rodinný dom vo vyhľadávanej obci na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku a tým je trojpodlažný rodinný dom s garážou nachádzajúci sa vo vyhľadávanej obci Oravská Poruba.
 
Dom leží na rovinatom a slnečnom pozemku o výmere 962 m2 a prislúcha k nemu aj samostatne stojaca garáž prepojená s drevárňou a bývalou maštaľou. Pozemok je ohraničený plotom po celej ploche  a prístup k nemu je po asfaltovej, celoročne udržiavanej cestnej komunikácii. Disponuje krásnou a  udržiavanou záhradu ako aj predzáhradku s ovocnými stromami a kríkmi.
Konštrukcia domu je z kvádrov  so zateplenou fasádou a strecha domu je sedlová, pokrytá plechom, ktorý je udržiavaný a natieraný. Taktiež sú to vymenené plastové okná na strednom poschodí. Dom bol postavený v 80-tych rokoch no je veľmi zachovalý bez akýchkoľvek vád. Má vlastné kúrenie plynové ako aj na pevné palivo. Voda je obecná a odpad je riešený žumpou.
 
Dispozícia domu ponúka:
 
1 NP:

vstupná chodba/možnosť vstupu aj cez garáž
kotolňa
práčovňa
kuchyňa
špajza 2x

 
2 NP:

spálňa
hosťovská izba
obývačka
kúpeľňa

 
3 NP:
Tretie podlažie disponuje tromi plnohodnotnými izbami s úložným priestorom v podkroví, pričom aj na tomto podlaží je pritiahnutá voda
 
Ponúkaný dom sa nachádza vo vynikajúcej a tichej lokalite . Je vhodný na rodinné bývanie ako aj na investičnú príležitosť, keďže obec je vyhľadávaná aj turistami.
 
V prípade záujmu je možné dohodnúť si obhliadku.
 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 962 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

OREA, s.r.o.

Zuzana Greššová

zobraziť telefón